جلسه ستاد آگاه سازی، کنترل و پیشگیری کرونا در زندان قاین برگزار شد

در راستای تشریح و  اجرای دستور العمل ابلاغی رئیس سازمان زندان های کشور وبه منظور ارتقاء سطح آگاهی و هوشیاری مجموعه  کارکنان اداره زندان قاین جلسه وکارگاه آموزشی  آگاه سازی ، کنترل و پیشگیری شیوع کرونا در زندان قاین برگزار شد.

سید محمد رضا موسوی ثانی رئیس زندان قاین در این جلسه با تأکید بر حساسیت وضع موجود و توجه هر چه بیشتر به سلامت مجموعه کارکنان و زندانیان ، بر ضرورت کار جهادی و شبانه روزی و همدلی و همکاری گروهی کلیه  بخش های در حال خدمت  تأکید نمود .

موسوی ثانی همچنین با تشریح  دستورالعمل ابلاغی رئیس سازمان زندانهای کشور مبنی بر آگاه سازی و پیشگیری ازبیماری کرونا در زندانها  گفت : در این خصوص اقدامات گسترده و اثر بخشی  طی یک ماه گذشته در زندان انجام شده و  اولویت این اداره توجه هر چه بیشتر به سلامت جامعه هدف زندانها از جمله کارکنان، سربازان وظیفه  و زندانیان بوده  و اجرای برنامه های مختلف و اصولی از جمله برنامه غذایی و دارویی و …   پیشگیرانه در حال اجرا است.

در این جلسه برخی از مسائل مختلف جهت پیشگیری از بیماری کرونا در جهت حفظ سلامت زندانیان و نیز رعایت نکات بهداشتی در محیط ها و فضاهای اداری و اندرزگاه مورد بررسی قرار گرفت.وتوجه به امر بهداشت بخش های مختلف وتوجه به کنترل سلامت زندانیان و …. از جمله موارد مطرح شده در این جلسه بود.

انتهای پیام/Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*