مدیرکل زندانهای استان خراسان جنوبی :با افتتاح زندان جدید طبس میزان اشتغال زندانیان بیشتر و زمینه بازگشت به سلامت جسمی ، روحی و فکری آنها بیش از پیش فراهم خواهد شد

به گزارش روابط عمومی زندان طبس؛ مدیرکل زندانها و اقدامات تامینی و تربیتی استان خراسان جنوبی به همراه معاون اصلاح وتربیت ، ذیحساب و رئیس اداره فنی و مهندسی اداره کل و رئیس زندان طبس در معیت پیمانکار و مشاور پروژه ، از روند اجرا و پیشرفت ندامتگاه جدید شهرستان طبس بازدید کردند. این بازدید که با هدف ارزیابی روند اجرایی پروژه انجام گرفت درابتدا پیمانکار به ارائه گزارشی درباره روند انجام کار و برنامه های در دست اجراء پرداختند . پس از استماع گزارش مهندس ناظر پروژه و پیمانکار ، هاشمی دستورات لازم را در خصوص برطرف کردن نواقص و مشکلات امنیتی و همچنین سرعت بخشیدن به انجام کار با تاکید ویژه برتعجیل در تحویل پروژه صادر کردند.

علی هاشمی مدیرکل زندانهای استان خراسان جنوبی در حاشیه بازدید از پروژه زندان طبس گفت ؛ در نشست مشترکی که با پیمانکار ، ناظر و مهندسین مربوطه در محل پروژه برگزار شد مقرر گردید تا بهمن ماه سال جاری شاهد بهره برداری از پروژه ۲۵۰ نفری زندان شهرستان طبس باشیم .

هاشمی گفت : بیکاری یکی از عوامل بزهکاری در جامعه است که اگر مددجویان از فرصت های بدست آمده بتوانند بهره کافی ببرند و با حضور در دوره های حرفه آموزی ، مهارت های لازم را به دست بیاورند ، می توانند پس از آزادی و پایان دوران محکومیت زندگی سعادتمندانه ای برای خود آغاز کنند.

وی افزود: پرسنل زندان همواره در راستای اصلاح و تربیت مددجویان تلاش می کنند و از مددجویان نیز انتظار می رود تا در چارچوب قوانین و مقررات زندان حرکت کنند.

مدیرکل زندانهای استان خراسان جنوبی اظهار امیداوری کرد با افتتاح زندان جدید طبس و گشایش ظرفیتها و امکانات فرهنگی و تربیتی جهت مددجویان ، میزان اشتغال زندانیان بیشتر و زمینه بازگشت به سلامت جسمی ، روحی و فکری ایشان فراهم گردد .

 

در ادامه مدیرکل زندانهای استان با حضور در زندان فعلی طبس ، ضمن بازدید از اماکن زندان بالاخص کارگاههای حرفه آموزی و اشتغال مددجویان ، با حضور در جمع ایشان ضمن گفتگوی چهره به چهره ، جویای مشکلات آنها شد و راهکار های لازم نیز را ارائه نمود .

 

03 05 07 06 02 01

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*