در زندان فردوس برگزار شد ؛ نشست صمیمی رئیس زندان با سربازان وظیفه

به گزارش روابط عمومی اداره زندان شهرستان فردوس ، جلسه پرسش و پاسخ با سربازان وظیفه در زندان فردوس برگزار و رئیس زندان پس از استماع مشکلات آنان ، دستوررسیدگی داد .

این گزارش در ادامه می افزاید : علیرضا دهقانی رئیس زندان شهرستان فردوس در ابتدای این جلسه بر ضرورت مسئولیت پذیری در حیطه کاری تاکید کرد و خطاب به سربازان وظیفه گفت : توجه به حیطه خدمتی و مسئولیتی ، از جمله مواردی است که نباید از آن غافل شد و هر کدام از ما وظیفه ای داریم که اگر آن را مد نظر قرار ندهیم ، ممکن است مشکلاتی را پدید آورد .

وی در ادامه از حضور مستمر سربازان وظیفه در نمازهای جماعت قدردانی کرد و افزود : یکی از وظایف ما این است که به تقویت باورهای دینی و مذهبی سربازان بپردازیم و نباید از این مهم غفلت نمود .

در ادامه این جلسه ، سربازان وظیفه در فضایی کاملا صمیمی ، مشکلات خود را بیان کردند و رئیس زندان پس از استماع مشکلات ، دستور رسیدگی صادر نمود .

ستواندوم جواد شفیعی فرمانده یگان حفاظت زندان فردوس نیز به خبرنگار ما گفت : برگزاری جلسات پرسش و پاسخ علاوه بر این که به رفع مشکلات احتمالی سربازان وظیفه منجر می شود ، تجدید روحیه خدمتی آنان را نیز در پی دارد .

IMG_6162IMG_6159

 

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*