گرد هم آیی مدیران انجمن حمایت از زندانیان استان خراسان جنوبی
گرد هم آیی مدیران انجمن حمایت از زندانیان استان خراسان جنوبی

گرد هم آیی مدیران انجمن حمایت از زندانیان استان خراسان جنوبی برگزار شد

به گزارش روابط عمومی زندانهای استان خراسان جنوبی گرد هم آیی مدیران انجمن حمایت از زندانیان زندانهای تابعه با حضور مدیر کل زندانهای استان برگزار شد .

مدیر کل زندانهای استان خراسان جنوبی گفت : خانواده زندانیان از آسیب پذیرترین اقشار جامعه هستند که نیاز به حمایت های مالی و معنوی دارند .

وی افزود : وقتی یک نفر جرمی را مرتکب شده و به حکم قانون وارد زندان میشود بیشترین آسیب متوجه خانواده او است که باید حمایت شود تا درچار آسیبهای اجتماعی نشود .

علی هاشمی گفت : نهادهای مسئول باید تلاش کنند تا نگاه جامعه به زندانی و خانواده زندانی تغییر یابد، چرا که اگر  نگاه جامعه به زندانی و خانواده او مثبت شود بسیاری از مشکلات انها مرتفع خواهد شد.

این مقام مسئول خاطر نشان کرد :برگزاری کارگاههای پیشگیری از آسیبهای اجتماعی برای خانواده زندانیان ضروری است و در این کارگاهها باید سعی شود روشهای مصون ماندن از آسیبهای اجتماعی به خانواده زندانیان آموزش داده شود .

وی حمایت از خانواده زندانیان را عبادت خواند و افزود:استعداد های بسیار خوبی در بین فرزندان زندانیان است که باید پرورش یابند .

مدیر کل زندانهای استان ایجاد شغل برای خانواده زندانیان را بسیار مهم خواند و افزود : صنایع دستی و اشتغال خانگی میتواند نقش بسیار مهمی در ارتقاء سطح زندگی خانواده زندانیان داشته باشد .

علی هاشمی بازدید از منازل زندانیان را بسیار مهم خواند و تصریح کرد:با حضور در منازل زندانیان بسیار از مشکلات آنها مطرح و به آن رسیدگی میشود.

گفتنی است در این جلسه مدیران انجمن حمایت از زندانیان زندانهای تابعه استان گزارشی از روند فعالیتهای انجمن ها ارائه که مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت .

گرد هم آیی مدیران انجمن حمایت از زندانیان استان خراسان جنوبی

گرد هم آیی مدیران انجمن حمایت از زندانیان استان خراسان جنوبی

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*