کسب مقام نخست رشته اذان توسط خبرنگار ایکنا

کانون خبرنگاران نبأ: حجت‌الاسلام والمسلمین محمد دهقان، خبرنگار افتخاری خبرگزاری ایکنا در دومین دوره مسابقات قرآن زندان‌های خراسان جنوبی در رشته اذان موفق به کسب مقام نخست شد و به مرحله کشوری این دوره از مسابقات راه پیدا کرد.

به گزارش کانون خبرنگاران ایکنا، نبأ، همزمان با دهه کرامت و ولادت باسعادت حضرت فاطمه معصومه(س) دومین دوره مسابقات قرآنی زندان‌های استان خراسان جنوبی ویژه کارکنان و خانواده‌های آنها با همکاری کانون‌های فرهنگی و هنری مستقر در زندان‌ها در حرم مطهر امامزادگان باقریه(ع) برگزار شد.
در این دوره از مسابقات که با حضور ۶۵ نفر از برگزیدگان مسابقات شهرستانی در رشته‌های حفظ، اذان، قرائت، ترتیل و مفاهیم در چهار بخش کارکنان زن، کارکنان مرد، همسران و فرزندان کارکنان برگزار شد، افراد ذیل موفق به کسب رتبه‌های برتر در رشته‌های مختلف قرآنی شدند.
در رشته قرائت عباس سروری، محسن سنایی راد و علی گوهری مقدم به ترتیب مقام اول تا سوم را کسب کردند. همچنین در رشته اذان محمد دهقان، مهدی جعفری و احسان محمدیان موفق به کسب مقام اول تا سوم این دوره از مسابقات شدند.
محمدمهدی نوری‌نیا مقام اول حفظ ۵ جزء و حسین کوهدو در رشته حفظ کل مقام اول این دوره از مسابقات را به خود اختصاص دادند.
در رشته ترتیل کارکنان زن، مرضیه همتی، زهرا جمالزاده و انسیه سادات اکبری به ترتیب موفق به کسب مقام‌های اول تا سوم شدند. در رشته حفظ ۱۰ جزء نیز ملیحه ندایی موفق به کسب مقام نخست این دوره از مسابقات شد و در رشته حفظ یک جزء کارکنان نیز فاطمه خونیکی مقام نخست را از آن خود کرد.
در بخش فرزندان کارکنان هم فاطمه جعفری در حفظ یک جزء مقام اول، سبحان قلی‌زاده در رشته قرائت مقام اول و محمدطه سنایی راد مقام دوم را به خود اختصاص دادند.
در بخش مسابقات قرآنی ویژه همسران کارکنان نیز نسرین شهریاری موفق به کسب مقام نخست این دوره از مسابقات شد.
یادآور می‌شود، حجت‌الاسلام والمسلمین محمد دهقان، خبرنگار افتخاری خبرگزاری ایکنا که در رشته اذان موفق به کسب مقام نخست شد به مسابقات کشوری کارکنان زندان‌های کشور راه پیدا کرد.
اولین دوره مسابقات قرآن زندان‌های استان خراسان جنوبی در اردیبهشت‌ماه سال جاری ویژه زندانیان و سربازان وظیفه برگزار شد.

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*