کرسی تلاوت قرآن مجید با حضور قاری برتر استان در زندان مرکزی بیرجندبرگزار شد

به نقل از روابط عمومی زندان‌مرکزی بیرجند،حسن علی پور مدیر زندان از  اجرای طرح کرسی تلاوت قرآن کریم در زندان مرکزی بیرجند خبر داد و گفت : با برنامه ریزی های مدون و بررسی ظرفیت های بومی و امکانات محیطی زندان ، اقدام به صدور دستورالعمل اجرایی کرسی های تلاوت قرآن کریم گردیده است که بصورت منظم برگزار می گردد.
وی افزود: با نظارت مستمر اداره فرهنگی و تربیتی زندان ، شرایط برای اجرای طرح «کرسی تلاوت قرآن کریم» در زندان  بیرجند فراهم شد و مقرر شد طرح فوق یک نوبت در ماه و در  مناسبتهای ملی و مذهبی  با حضور قاریان تراز اول استان در زندان  مرکزی اجرا گردد .

وی خاطر نشان کرد : این طرح قرآنی دارای برکات و ثمرات فراوانی در زندان بوده و روح تازه ای در کالبد بیدار مددجویان دمیده و عطر قرآن را در فضای معنوی زندان بیش از پیش پراکنده ساخته است.

حسن علی پور مدیر زندان مرکزی بیرجند ادامه داد : با توجه به فضای قرآنی حاکم در زندان که به برکت نظام مقدس جمهوری اسلامی ایجاد شده است، طرح فوق قابلیت اجرایی در تمامی زندان ها را داشته و گام موثری در برآورده  کردن  مطالبات مقام معظم رهبری در باب اشائه نور قرآن در بین آحاد جامعه اسلامی  بویژه  در بین مددجویان زندان های سراسر کشور را خواهد داشت.

 

 

 

 

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*