کارگاه توجیهی و آموزشی رئیس بازداشتگاه عمومی با کارکنان یگان حفاظت

خسروی بیژائم رئیس بازداشتگاه عمومی در نشستی با کارکنان یگان حفاظت بازداشتگاه عمومی، امنیت را یک اصل غیر قابل انکار در زندانها بیان کرد و برنامه های فرهنگی و تربیتی را درسایه امنیت موثر و قابل اجرا دانست.

به گزارش روابط عمومی بازداشتگاه عمومی بیرجند، خسروی بیژائم رئیس بازداشتگاه  در جلسه توجیهی آموزشی و نشست توجیهی پرسنل انتظامی از جمله پاسیار ان ، ضمن تشکر از زحمات کلیه همکاران یگان حفاظت که در حفظ امنیت زندان نقش موثری ایفا می کنند، وی ویژگی پرسنل انتظامی زندان را تیزهوشی، درک صحیح موقعیت، سلامتی و آمادگی کامل جسمی و روانی ، زمان شناس بودن، آشنایی با مبانی روانشناسی و مسائل مرتبط اداری عنوان کرد .

خسروی بیژائم، تأمین امنیت در داخل زندان را یک اصل بیان کرد و اظهارداشت،  تا زمانی که در زندان امنیت وجود نداشته باشد نه می توان هیچ فعالیت فرهنگی و بهداشتی داشت و نه می توان به نتیجه مطلوبی رسید، لذا برنامه های  تربیتی در زندانها در سایه امنیت امکان پذیر و موثر واقع خواهند شد .

وی اضافه کرد: به حمد الهی با زحمات شبانه روزی همکاران در چند سال اخیر هیچ چالشی در این مجموعه مشاهده نگردیده و ان شاء الله این فداکاری ها در نزد خداوند متعال مأجور خواهد بود.

وی در پایان طی جلسه ای پرسش و پاسخ به سئوالات کارکنان پیرامون مسائل مختلف امور زندانبانی پاسخ داد .

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*