چهارمین جلسه شورای ورزش زندانهای استان برگزار شد
چهارمین جلسه شورای ورزش

چهارمین جلسه شورای ورزش با حضور مدیر کل زندانهای استان خراسان جنوبی برگزار شد

چهارمین جلسه شورای ورزش زندانهای استان با حضور علی هاشمی مدیر کل زندانهای استان خراساسان جنوبی برگزار گردید

به گزارش روابط عمومی زندانهای استان خراسان جنوبی علی هاشمی در این جلسه ضمن تاکید بر اهمیت برنامه های ورزشی در زندانها گفت : ورزش نشاط و شادابی را به زندانیان هدیه می دهد و این شادی و نشاط باعث می شود برنامه های اصلاحی و تربیتی از کیفیت بالاتری بر خوردار شود.

مدیر کل زندانهای استان خراسان جنوبی گفت : ورزش صبحگاهی بسیار مهم است و باید به دقت اجرا شود چرا که همه زندانیان را در برمیگیرد و آنها را برای یک روز کاری آماده می کند .

هاشمی اذعان نمود : در سال ۱۳۹۶ برنامه های ورزشی بسیار خوبی در زندانهای استان اجرایی شده است و باید این برنامه ها تقویت شده و درسال جدید به بهترین نحو ممکن ادامه یابد .

وی با اشاره به اهمیت ورزش برای کارکنان زندانهای استان گفت : زندانبانی شغلی پر استرس است و باید با اجرای برنامه های ورزشی از استرس کارکنان بکاهیم تا با نشاط حاصل از برنامه های ورزشی وظایف خود را به درستی انجام دهند .

خدابخش عباسی معاون سبلامت اصلاح و تربیت زندانهای استان نیز گفت: هدف ما در سال جدید اجرای برنامه های متنوع ورزشی و کسب مقامهای مختلف در مسابقات ورزشی است .

وی ضمن ارائه گزارشی از فعالیتهای انجام شده در سال ۹۶ گفت : آنچه در سال ۹۶ اجرا شد با شدت بیشتری در سال ۹۷ ادامه خواهد یافت .

چهارمین جلسه شورای ورزش زندانهای استان خراسان جنوبی

چهارمین جلسه شورای ورزش زندانهای استان خراسان جنوبی

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*