نهادینه شدن نظم و انضباط به اجرای بهتر برنامه های اصلاحی و تربیتی کمک می کند

به گزارش روابط عمومی زندان شهرستان فردوس ، صبح امروز محمدرضا حمامی شهری معاونت اداری ، مالی زندانهای خراسان جنوبی از زندان فردوس بازدید کرد .

در این بازدید ابتدا علیرضا دهقانی رئیس زندان شهرستان فردوس ، گزارشی از فعالیت های جاری زندان ارائه داد .

معاون اداری ، مالی زندانهای خراسان جنوبی ، از ساختمان اداری ، بند مردان، بند نسوان نسوان و آسایشگاه سربازان وظیفه زندان فردوس بازدید کرد .

محمدرضا حمامی شهری در این بازدید به خبرنگار ما گفت : از ایتدای راه اندازی زندان جدید فردوس ، اقدامات چشمگیری صورت گرفته که لازم است از تلاش رئیس و کارکنان زندان شهرستان فردوس قدردانی نمایم .

معاون اداری مالی زندانهای استان  افزود : در زندان فردوس به همت رئیس و کارکنان این مجموعه ، نظم و انضباط خاصی حکمفرماست و البته اقدامات چشمگیری نیز صورت گرفته است و باید از این تدبیر قدردانی کرد .

محمدرضا حمامی شهری که از بند مردان بازدید می کرد ، اهمت نظم و انضباط در زندانبانی را خاطرنشان ساخت و گفت :اگر در زندگی شخصی و اداری ما نظم حاکم نباشد ، نمی توانیم به اهداف خود برسیم .

معاون اداری مالی زندانهای استان از فعالیت های فرهنگی در زندان فردوس قدردانی کرد .

وی همچنین از آسایشگاه سربازان وظیفه بازدید کردو از نزدیک در جریان امور آنان قرار گرفت .

محمدرضا حمامی شهری در بازدید از بند نسوان زندان شهرستان فردوس از نمایشگاه صنایع دستی بازدید کرد .

وی در این بازدید ، از نزدیک در جریان فعالیت های بند نسوان اعم از فرهنگی ، صنایع دستی ، حرفه آموزی و اشتغال قرار گرفت و توضیحات لازم از سوی دهقانی رئیس زندان شهرستان فردوس ارائه شد .

 

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*