نمایشگاه کتاب عاشورایی در کانون اصلاح و تربیت بیرجند

به گزارش روابط عمومی کانون اصلاح و تربیت بیرجند همزمان با دهه احیاء امر به معروف و نهی از منکر و ایام شهادت سیدالشهداء حضرت اباعبدالله الحسین (ع) نمایشگاه کتاب عاشورایی در کانون برپا گردید.

محمدعلی ضیائی فرد رئیس کانون اصلاح و تربیت بیرجند در حاشیه برگزاری نمایشگاه کتاب عاشورایی گفت: برپایی نمایشگاه تخصصی کتاب عاشورا فرصتی برای مددجویان ایجاد می کند تا فضای فکری و اعتقادی خود را با ضرورت شعور و معرفت دینی و عاشورایی بیشتری همراه کنند.

رئیس کانون اصلاح و تربیت بیرجند هدف از برگزاری این نمایشگاه در ماه محرم را اشاعه و ترويج فرهنگ عاشورايی و آشنایی مددجویان ویژه نوجوانان و جوانان با پیام و فلسفه قیام عاشورا دانست و گفت: برگزاری نمایشگاه‌های کتاب و عرضه آن ها به علاقمندان کتاب می‌تواند راه گشای نهادینه کردن فرهنگ کتاب و کتابخوانی باشد.

ضیائی فرد همچنین افزود: کتاب مهم ترین منبع ثبت و ضبط اندیشه ها در طول اعصار و زمان های مختلف می‌باشد و برگزاری چنین نمایشگاه‌هایی با موضوع‌های خاص گنجینه‌ای از اطلاعات را در اختیار زندانیان می‌گذارد.

گفتنی است: این نمایشگاه از اول محرم با کتابهایی پیرامون حوزه امر به معروف و نهی از منکر، نماز، سیره و زندگی امام حسین (ع) و تشریح حقایق عاشوراء  تا دهم محرم دایر می‌باشد.

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*