نمایشگاه کتاب ،حجاب و عفاف در کانون اصلاح و تربیت بیرجند

به گزارش روابط عمومی کانون اصلاح و تربیت بیرجند نمایشگاه کتاب با موضوع حجاب و عفاف و سیره و زندگی حضرت فاطمه زهرا (س) و ائمه معصومین (ع) در کانون برپا گردید.

محمدعلی ضیائی فرد رئیس کانون اصلاح و تربیت بیرجندضمن اعلام این خبر اظهار کرد: همزمان با فرارسیدن هفته عفاف وحجاب، نمایشگاه کتاب با عنوان «حجاب و عفاف» از ابتدای هفته در کانون گشایش یافت.

وی ادامه داد: حجاب مظهر پاکی، زیبایی و سرچشمه کمال است که باعث تحکیم بنیان خانواده و ایجاد آرامش و امنیت در جامعه می شود.

ضیائی فرد افزود: بی حجابی پیامدهای فرهنگی، اجتماعی و روانی بسیاری دارد و نباید نقش خانواده را در پیشگیری از گرایش نوجوانان و جوانان به سوی آن کمرنگ دانست.

رئیس کانون اصلاح و تربیت بیرجند حضرت فاطمه(س) را به عنوان برترین الگوی شایسته برای مسلمانان معرفی و تاکید کرد: ما باید آن حضرت را الگوی شاخص و سرمشق خود در همه زمینه ها قرار دهیم و برای آشنایی هرچه بیشتر مددجویان با سیره و زندگی آن بزرگوار نهایت سعی و تلاشمان را داشته باشیم.

محمدعلی ضیائی فرد همچنین بیان داشت: برپایی چنین نمایشگاه هایی در تشویق و ترغیب مددجویان به فرهنگ کتاب و کتابخوانی نیز بسیار موثر است.

وی خاطرنشان کرد: ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی، آشنایی نسل جوان با کتاب های مرتبط با فلسفه حجاب، گسترش فرهنگ حجاب و عفاف، تبیین نقش و اهمیت کتاب در بین مردم و اصالت بخشی به فرهنگ عفاف از جمله اهداف برگزاری این نمایشگاه است.

انتهای پیام/

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*

Skip to content