جلسه پرسش و پاسخ
جلسه پرسش و پاسخ

نشست صمیمی معاون سلامت اصلاح و تربیت زندانهای استان با زندانیان زندان مرکزی بیرجند

به گزارش روابط عمومی زندان مرکزی بیرجند نشست صمیمی معاون سلامت اصلاح و تربیت زندانهای استان با زندانیان اندرزگاه ۱۰۶ زندان مرکزی بیرجندبرگزار شد .

مدیر زندان مرکزی بیرجند گفت : در راستای ارتقاء سطح سلامت و بررسی وضعیت قضایی زندانیان طرح بازدید نوبه ای  حوزه سلامت ، اصلاح و تربیت اداره کل زندانهای استان عباسی معاون سلامت ، اصلاح و تربیت زندانهای استان به همراه هیئتی شامل مسئولین قضائی ، بهداشت و درمان و اداره فرهنگی و تربیتی و … طی بازدید از اندرزگاه ۱۰۶ زندان مرکزی در بین زندانیان حاضر  و ضمن استماع سخنان آنان به مشکلات آنان رسیدگی نمودند .

عباسی معاون سلامت اصلاح و تربیت زندانهای استان رمز موفقیت انسان های بزرگ را اعتماد به نفس بالا و پشتکار دانست  وی خطاب به زندانیان گفت : باید به این باور برسیم که آنکه آینده ما را رقم می زند خود ما هستیم ، اگر در مسیر درست حرکت کنیم به اهداف مورد انتظار خواهیم رسید و شهد شیرین موفقیت را خواهیم چشید

وی افزود: خداوند پاک است و پاکی را دوست دارد و این پاکی محقق نخواهد شد مگر در سایه سلامت روان و رعایت ارزشهایی که در قرآن به آن توصیه شده است.

در ادامه این دیدار تعدادی از زندانیان مسائل و مشکلات خود را بیان که معاون سلامت ، اصلاح و تربیت زندان های استان و هیئت همراه پاسخ گفتند.

جلسه پرسش و پاسخ

جلسه پرسش و پاسخ

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*