نماز ، راه سعادت انسان را هموار می کند

در اولین روز از دیماه سالجاری ، جلسه پرسش و پاسخ با سربازان وظیفه در زندان فردوس برگزار شد و رئیس زندان پس از استماع مشکلات آنان ، دستور رسیدگی داد .

گزارش روابط عمومی زندان شهرستان فردوس در ادامه می افزاید : علیرضا دهقانی رئیس زندان شهرستان فردوس در ابتدای این جلسه بر ضرورت مسئولیت پذیری در حیطه کاری تاکید کرد و خطاب به سربازان وظیفه گفت : توجه به حیطه خدمتی و مسئولیتی ، از جمله مواردی است که نباید از آن غافل شد و هر کدام از ما وظیفه ای داریم که اگر آن را مد نظر قرار ندهیم ، ممکن است مشکلاتی را پدید آورد .

وی در ادامه از حضور مستمر سربازان وظیفه در نمازهای جماعت قدردانی کرد و افزود : یکی از وظایف ما این است که به تقویت باورهای دینی و مذهبی سربازان بپردازیم و نباید از امر مهمی چون نماز غفلت نمود چرا که نماز ، راه سعادت انسان را هموار می کند .

در ادامه این جلسه ، سربازان وظیفه در فضایی کاملا صمیمی ، مشکلات خود را بیان کردند و رئیس زندان پس از استماع مشکلات ، دستور رسیدگی صادر نمود .

حجت الاسلام محمد دهقان مسئول روابط عمومی زندان فردوس نیز به خبرنگار ما گفت : برگزاری جلسات پرسش و پاسخ علاوه بر این که به رفع مشکلات احتمالی سربازان وظیفه منجر می شود ، تجدید روحیه خدمتی آنان را نیز در پی دارد .

IMG_6824 IMG_6828 IMG_6830

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*