مهد کودک پرندگان مهاجر بازداشتگاه عمومی میزبان مدیر کل زندانهای استان و مدیر کل کتابخانه های عمومی استان بود .

به گزارش روابط عمومی بازداشتگاه شهرستان بیرجند رضایی مدیر کل نهاد کتابخانه های عمومی استان به همراه علی هاشمی مدیر کل و خدابخش عباسی معاون سلامت اصلاح و تربیت زندانهای استان با حضور در مهد کودک پرندگان مهاجر بازداشتگاه عمومی با کودکان این مهد کودک دیدار کردند .

مدیر کل نهاد کتابخانه های عمومی در این دیدار به کودکان این مهد کودک وسایل بازی اهداء کرد .

همچنین رضا زاده کارشناس کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان نیز در این بازدید از طرف این کانون هدایایی را به کودکان این مهد کودک اهداء کرد .

هاشمی مدیر کل زندانهای استان گفت: این کودکان نیاز به محبت دارند و الحمدالله کسانی که در این مهد کودک کار می کنند به خوبی کودکان را مورد محبت قرار می دهند .

وی افزود : این مهد کودک از امکانات بسیار خوبی از جمله وسایل بازی ، اتاق خواب کودک ،کتابخانه و لوازم نقاشی برخوردار است که کودکان می توانند از ان استفاده کنند .

مدیر کل زندانهای استان گفت : روزها کودکان در این مهد کودک نگهداری می شوند و شبها در کنار مادران خود هستند تا کمبود محبت مادر را احساس نکنند .

رضایی مدیر کل نهاد کتابخانه های عمومی استان نیز وضعیت مهد کودک پرندگان مهاجر را بسیار خوب ارزیابی کرد و از مدیر کل زندانهای استان به جهت ایجاد چنین فضای مناسبی برای کودکان این مهد کودک تشکر کرد .

IMG_0048 IMG_0040 IMG_0038 IMG_0036

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*