معاون استاندار خراسان جنوبی از مدیر کل زندانهای استان تقدیر کرد

علوی مقدم معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری خراسان جنوبی از مدیر کل زندانهای استان خراسان جنوبی تقدیر کرد .

به گزارش روابط عمومی زندانهای استان خراسان جنوبی اداره کل زندانهای استان در نمایشگاه دستاوردهای انقلاب شکوهمند اسلامی شرکت کرد .

مدیر کل زندانهای استان در بازدید از غرفه اداره کل زندانهای استان در نمایشگاه بین المللی بیرجند گفت : یکی از دستاورهای مهم سازمان زندانها راه اندازی ستاد دیه برای کمک به زندانیان جرایم غیر عمد است که دینی بر ذمه دارند .

وی افزود:راه اندازی انجمن حمایت از زندانیان برای کمک به خانواده زندانیان در زمینه های آموزشی و رفاهی نیز یکی دیگر از دستاروهای مهم سازمان زندانها بوده است .

هاشمی گفت :توسعه زیرساختهای ورزشی، کارگاههای آموزش حرفه آموزی ، از دیگر دستاوردهای مهم اداره کل زندانهای استان میباشد .

مدیر کل زندانهای استان : راه اندازی بزرگترین مجموعه پرورش شتر مرغ در زندان مرکزی بیرجند را از دیگر اقدامات مهم اداره کل زندانهای استان برشمرد .

وی افزود :راه اندازی گلخانه و مزارع کشاورزی در زندان مرکزی بیرجند طاهر اباد فردوس و چاه داشی نهبندان از دیگر اقدامات مهم اداره کل زندانهای استان در دوران انقلاب بوده است .

هاشمی گفت در ده ماه گذشته از سال ۹۷ تعداد ۶۹ نفر از زندانیان با بدهی بالغ بر ۷۵میلیارد ریال با کمک های مردمی برنامه ماه عسل و ۵۵ نفر دیگر با استفاده از کمک های مردمی ستاد دیه از زندانهای استان آزاد شدند .

گفتنی است هاشمی در هنگام بازدید از نمایشگاه به صورت زنده با رادیو خراسان جنوبی دستاورهای اداره کل زندانهای استان را تشریح کرد .

شایان ذکر است گروه سرود زندان مرکزی بیرجند در مراسم افتتاحییه این نمایشگاه به اجرای سرود پرداخت.

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*