مسابقه کتابخوانی « هشت گام تا حضور قلب » با موضوع نماز در زندان فردوس

به گزارش روابط عمومی اداره زندان شهرستان فردوس ، مسابقه کتا‌ب‌خوانی « هشت گام تا حضور قلب » با موضوع نماز با همکاری ستاد اقامه نماز این شهرستان در نمازخانه زندان شهرستان فردوس برگزار شد.
علیرضا دهقانی، رئیس زندان فردوس گفت: این مسابقه کتاب‌خوانی که با مشارکت اداره زندان و ستاد اقامه نماز شهرستان و با هدف آشنایی زندانیان با مفاهیم مرتبط با نماز برگزار شد، در راستای فعالیت‌های فرهنگی سازمان زندانها بوده و با موضوع « هشت گام تا حضور قلب » برگزار و مورد استقبال زندانیان قرار گرفت .
وی افزود : با همکاری ستاد اقامه نماز شهرستان فردوس ، کتاب « هشت گام تا حضور قلب » تهیه و در اختیار متقاضیان قرار گرفت و نهایتا مسابقه مذکور با حضور حداکثری کارکنان ، خانواده های کارکنان ، زندانیان و سربازان وظیفه برگزار شد .
دهقانی ادامه داد : از مجموع زندانیان زندان شهرستان فردوس ۹۲ درصد در این مسابقه شرکت کردند و کارکنان و خانواده های آنان نیز شرکت ۸۵ درصدی داشتند .

این مقام مسئول همچنین از شرکت ۹۷ درصدی سربازان وظیفه در این دوره از مسابقات خبر داد و افزود : محتوای کتاب به گونه ای تهیه شده که هم کاربردی و هم قابل فهم است و با استفاده از داستانها ، تمثیلات ، آیات و روایات کوتاه و سرگذشت های تاثیرگذار ، نقش مهمی در نگاه مخاطب به مقوله نماز دارد .

وی از همکاری ستاد اقامه نماز شهرستان فردوس در این زمینه قدردانی کرد .
حجت الاسلام محمد دهقان مسئول فرهنگی زندان شهرستان فردوس هم در حاشیه برگزاری این مسابقه افزود : این مسابقه در راستای تفاهم نامه فیمابین اداره زندان و ستاد اقامه نماز شهرستان برگزار گردیده است .
یادآور می‌شود، مسابقات کتاب‌خوانی از جمله برنامه‌های فرهنگی سازمان زندان‌ها است که در جهت ترویج و گسترش فرهنگ کتاب‌خوانی برگزار می‌شود و از استقبال خوبی در بین زندانیان برخوردار است.

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*