مسابقه کتابخوانی « نماز و قرآن » در زندان فردوس

به گزارش روابط عمومی اداره زندان شهرستان فردوس ، صبح امروز ، مسابقه کتابخوانی با موضوع نماز و قرآن در زندان این شهرستان برگزار شد .

این گزارش به نقل از علیرضا دهقانی رئیس زندان فردوس می افزاید : این مسابقه کتابخوانی که با هدف آشنایی زندانیان با مفاهیم مرتبط با نماز برگزار شد ، در راستای فعالیت های فرهنگی زندان فردوس بوده و متناسب با نیاز مخاطب طراحی و برنامه ریزی شده است .

علیرضا دهقانی همچنین با اشاره به این که ائمه جماعات زندان ، محتوای سخنان خود را بین الصلاتین به موضوع نماز اختصاص می دهند افزود : با نیازسنجی از مخاطب و نیز با توجه به اهمیت موضوع نماز ، بیان نکات تفسیری و احکام مربوط به آن از سوی ائمه جماعات زندان صورت می پذیرد و نهایتا در پایان هر ماه آزمون مربوطه برگزار که مورد استقبال زندانیان نیز قرار می گیرد .

وی ادامه داد : برگزاری برنامه های آموزشی کوتاه مدت بین الصلاتین اثرگذاری خاص خود را دارد و هدفمندی آن در جهت رشد و تعالی مخاطب کاملا محسوس می نماید .

این مسئول همچنین افزود : برنامه های روزانه زندان فردوس مبتنی بر برنامه ریزی های فرهنگی و دستورالعمل های سازمانی است که با هدف اصلاح و تربیت زندانیان و تغییر بینش مجرمانه آنان طراحی و اجرا می شود .

حجت الاسلام محمد دهقان مسئول فرهنگی زندان فردوس هم در این زمینه به خبرنگار ما گفت : این مسابقه که با موضوع نماز و قرآن طراحی شده است ، با حضور حداکثری زندانیان ، کارکنان و سربازان وظیفه همراه بود .

یادآور می شود مسابقات کتابخوانی از جمله برنامه های فرهنگی سازمان زندانهاست که در جهت ترویج و گسترش فرهنگ کتابخوانی برگزار می شود و از استقبال خوبی در بین زندانیان برخوردار است .

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*