مراسم تودیع و معارفه فرمانده یگان حفاظت زندان مرکزی بیرجند برگزار شد

حسن علی پور مدیر زندان مرکزی در این مراسم ضمن تشکر از زحمات فرمانده سابق یگان حفاظت زندان مرکزی درطول تصدی خدمت ، اقتدار یگان حفاظت را مبين نظم و امنيت در زندان ها دانست.

وی با اشاره به این موضوع که سربازان وظیفه و یگان حفاظت حافظان برقراری نظم وامنیت در زندانها می باشند گفت: نیاز حیاتی امروز زندان ها حفظ روحیه انقلابی، خدمت توأم با نظم و انضباط نظامی  در انجام کلیه وظایف محوله می باشد.

علی پور با برشماری وظایف خطیر زندانبانان در عرصه زندانبانی اسلامی و صحنه جهاد گفت: با توجه به وظیفه محوله در اعزام و بدرقه پاسداری، حفاظت و برقراری امنیت، نیروهای انتظامی زندانها بایستی برترین الگو در اخلاق، صداقت و درستی باشند.

علی پور افزود: یگان حفاظت بهترین حافظان برقراری ثبات و امنیت در زندانها هستند  و باید بیشتر از گذشته نسبت به آموزش و ارتقاء دانش نظامی خویش کوشا باشند.

در خاتمه این جلسه ضمن تقدیر و تشکر از خدمات حافظ نبی سورگی فرماند ه سابق یگان حفاظت زندان مرکزی ، طی حکمی از سوی فرمانده یگان حفاظت سازمان زندانهای کشور ستوان یکم جواد شفیعی بعنوان فرمانده جدید یگان حفاظت زندان مرکزی بیرجند منصوب شد.

انتهای پیام/

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*