مدیر کل زندان های خراسان جنوبی: ۱۴۶ زندانی جرایم غیر عمد نیازمند کمک مالی برای آزادی از زندان هستند

مدیر کل زندان های استان با محمد علی زرنگ مدیر شعب بانک ملی استان دیدار و گفتگو کرد.

علی هاشمی در این دیدار با اشاره به اینکه زندانیان جرایم غیر عمد بدهکارند نه بزهکار و نیازمند حمایت هستند گفت:وظیفه اداره کل زندان ها اجرای حکم حبس برای کسانی است که بر خلاف قانون مرتکب جرم شده اند و به حکم قانون می بایست مدتی را در زندان سپری کنند ولی رسالت آن اصلاح و تربیت این افراد است .

وی گفت: زندانیان جرایم غیر عمد بدهکارانی هستند که نیازمند حمایت دستگاههای دولتی و خصوصا بانک ها برای دریافت وام هستند تا بتوانند بدهی خود را پرداخت کنند و از زندان آزاد شوند.

مدیر کل زندان های استان افزود:یک میلیارد تومان اعتبار ستاد دیه در بانک ملی ایران برای اعطا به زندانیان جرایم غیر عمد تصویب شده است که تاکنون زندانیان برای دریافت بیش از ۹۰۰ میلیون تومان به بانک معرفی شده اند که امیدواریم در زمینه تضامن دریافت شده توسط بانک حداقل ها در نظر گرفته شود تا زندانیان بتوانند از این تسهیلات در راستای آزادی خود استفاده کنند .

مدیر کل زندان های استان گفت :۱۴۶ نفر زندانی جرایم غیر عمد هم اکنون در زندان های استان نیازمند کمک مالی هستند تا از زندان آزاد شوند و تاکنون با کمک ستاد دیه استان و کشور و تسهیلات بانک ها ۵۲ نفر زندانی که بیش از ۶میلیارد و ۴۰۰ میلیون تومان بدهی داشتند از زندان های استان آزاد شدند .

زرنگ مدیر شعب بانک ملی استان نیز دراین دیدار گفت: سعی میکنیم در راستای کمک به زندانیان جرایم غیر عمد حداقل ها را در زمینه اخذ تضامن در نظر بگیریم تا بتوانند از تسهیلات این بانک برای آزادی خود استفاده کنند.

غلامرضا حسین پور مدیر نمایندگی ستاد دیه نیز در این دیدار گزارشی از تسهیلات دریافت شده توسط زندانیان استان از بانک ملی را ارائه نمود.

انتهای پیام/

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*

Skip to content