مدیر کل زندان های خراسان جنوبی: صنایع دستی تولید شده در زندانها از کیفیت بسیار بالایی برخوردار است

مدیر کل زندان های خراسان جنوبی با رمضانی مدیر کل میراث فرهنگی ،صنایع دستی و گردشگری استان دیدار و گفتگو کرد .

هاشمی مدیر کل زندان های استان در این جلسه با اشاره به اینکه اشتغال و حرفه آموزی یکی از مهمترین برنامه ها اداره کل زندان های استان در راستای باز اجتماعی کردن زندانیان است گفت: مراکز فنی و حرفه ای در زندان های استان فعال است و زندانیان در رشته های مورد علاقه خود میتوانند مهارت بیاموزند .

وی افزود : صنایع دستی یکی از مهمترین مشاغلی است که در زندان طرفدار بسیار زیادی دارد و زندانیان علاقه مند روزانه به تولید صنایع دستی با کیفیت مشغولند .

وی افزود: با همکاری اداره کل میراث فرهنگی و صنایع دستی و گردشگری فعالیت های صنایع دستی زندانیان توسعه می یابد .

رمضانی مدیر کل میراث فرهنگی ،صنایع دستی و گردشگری استان نیز در این دیدار از آمادگی برای همکاری جهت توسعه فعالیت های صنایع دستی و گردشگری در زندان خبر داد و افزود : در زمینه حرفه آموزی و اشتغال در زندان های استان کارهای بسیار خوبی صورت گرفته است که نوید این را میدهد تا زندانیان پس از آزادی بتوانند با ایجاد اشتغال پایدار برای خود بازگشت مجددی به زندان نداشته باشند .

وی افزود : ما آمادگی داریم در راستای تداوم شیوه نامه آموزشی دوره های صنایع دستی را در زندان ها برگزار کنیم و کارگاهها فعال در زندان های استان را تجهیز کنیم .

مدیر کل میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری استان گفت : صنایع دستی تولید شده در زندان های استان در آمد بسیار خوبی برای زندانیان دارد .

انتهای پیام/

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*

Skip to content