مدیر کل زندان های خراسان جنوبی:توسعه برنامه های اصلاحی و تربیتی از اولویت های مهم اداره کل زندان های استان است

مدیر کل زندان های استان خراسان جنوبی در بازدید از زندان فردوس روند اجرای برنامه های اجرایی وعمرانی این مرکز را مورد بررسی قرار داد.

علی هاشمی ضمن بازدید از قسمت های مختلف زندان گفت: استفاده مطلوب از امکانات وظرفیت های موجود در راستای توسعه برنامه های آموزشی، تربیتی و خدمات رفاهی زندانیان و خانواده آنان از اهمیت بسیاری برخوردار است.

مدیر کل زندان های استان اظهار کرد:دوران محکومیت و تحمل حبس زندانیان فرصت مناسبی است که فرد ضمن تفکر ، با مشارکت در برنامه های اصلاحی و تربیتی زمینه ایجاد تغییر نگرش و بازگشت به زندگی شرافتمندانه اجتماعی را فراهم کند.

هاشمی در جمع زندانیان گفت:برنامه ریزی دقیق برای اجرای برنامه های اصلاحی و تربیتی صورت گرفته است و برای دقیقه به دقیقه وقت شما در زندان برنامه ریزی شده است لذا حضور شما در برنامه های زندان برای بازگشتی سعادتمندانه به جامعه بسیار مهم است .

وی اشتغال و حرفه آموزی را بسیار مهم عنوان کرد و از زندانیان خواست تا از فرصت به دست آمده نهایت استفاده را در راستای مهارت آموزی ببرند و در مدت زمان تحمل حبس مهارتی که به آن علاقه مند هستند را بیا موزند.

علیرضا دهقانی رئیس زندان فردوس در ابتدای این بازدید اقدام های صورت گرفته در حوزه های آموزشی و خدماتی زندانیان را در گزارشی برای مدیر کل زندان های استان تشریح کرد . – انتهای خبر

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*