مدیر کل زندانهای خراسان جنوبی :کارکنان سرمایه اصلی سازمان هستند

به گزارش روابط عمومی زندانهای خراسان جنوبی نشست صمیمی مدیر کل زندانهای استان با پرسنل زندان مرکزی بیرجند برگزار شد .

هاشمی مدیر کل زندانهای استان گفت : کارکنان سرمایه اصلی سازمان هستند که باید مورد توجه ویژه قرار بگیرند .

وی افزود : زندانبانی یکی از مشاغل بسیار سخت و در عین حال ارزشمند است چرا که زندانبانی با انسان سروکار دارد وتلاش در جهت احیای انسانهای به خطا رفته است که نیازمند همت و تلاش وافر از طرف کارکنان می باشد.

مدیر کل زندانهای استان صداقت در کار و تلاش و همت مضاعف را لازمه زندانبانی اسلامی دانست و افزود : الحمدلله کارکنان زندانهای استان خراسان جنوبی انسانهایی مومن و پرکار و صادق هستند که با همت و تلاش آنهادر سال گذشته موفقیت های بزرگی بدست آوردیم از جمله مقام دوم در بحث اشتغال و حرفه آموزی زندانیان ، دستگاه برتر استان در بحث پدافند غیر عامل ،دستگاه برتر در اقامه نماز و کسب رتبه عالی در بحث آمار و فن آوری اطلاعات و… که از همه کارکنان برای بدست آوردن این موفقیت ها تشکر و قدر دانی میکنم .
هاشمی به بحث مصرف بهینه اشاره کرد و افزود: درست مصرف کردن سفارش خداوند تبارک و تعالی و ائمه اطهار(ع)است که باید به بهترین نحو ممکن رعایت شود .

مدیر کل زندانهای خراسان جنوبی با تاکید بر رعایت نظم و انضباط اداری افزود : رعایت نظم و انضباط اداری مهمترین مولفه در یک سازمان است که از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است و باعث پیشرفت در امور می شود .

گفتنی است در پایان این مراسم پاسیار نبی سورگی به عنوان فرمانده یگان حفاظت زندان مرکزی بیرجند معرفی شد .

نشست صمیمی مدیر کل زندانهای خراسان جنوبی با پرسنل زندان مرکزی بیرجند


Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*