مدیر کل زندانهای خراسان جنوبی : زندانیان جرایم غیر عمد مجرم نیستند بلکه بدهکارانی هستند که باید حمایت شوند

به گزارش روابط عمومی زندانهای خراسان جنوبی اولین جلسه هماهنگی برای برگزاری هرچه باشکوه تر جشن گلریزان برای آزادی زندانیان جرایم غیر عمد با حضور مدیر کل زندانهای خراسان جنوبی برگزار شد.

مدیر کل زندانهای خراسان جنوبی دراین جلسه ضمن تاکید بر اهمیت کمک به زندانیان جرایم غیر عمد گفت : کسانی که به دلیل مشکلات مالی به حکم قانون وارد زندان میشوند مجرم نیستند بلکه بدهکارانی هستند که باید حمایت شوند .

وی با اشاره به آسیب های اجتماعی که خانواده زندانیان به دلیل نبود سرپرست خانواده ممکن است دچار آن شوند گفت: بدهی زندانیان بدهکار مالی از طریق بیت المال قابل پرداخت نیست چرا که دینی است برگردن آنها و لذا نیازمند کمک همه مردم شریف ایران هستند تا بتوانند از زندان آزاد شوند و به آغوش گرم خانواده برگردند.

هاشمی خاطر نشان کرد :سال گذشته با کمک های مردم از طریق جشن گلریزان و برنامه ماه عسل ۱۳۵ نفر از زندانیان که بدهی بالغ بر ۱۶ میلیارد تومان داشتند از زندانهای استان آزاد شدند .

مدیر کل زندانهای خراسان جنوبی گفت : شکات پرونده ها نقش بسیار مهمی در آزادی زندانیان بدهکار مالی دارند چرا که بخش اعظم بدهی خود را گذشت میکنند که جا دارد از آنها تشکر کنم .

وی افزود : جشن گلریزان امسال در دهه اول ماه مبارک رمضان در مرکز استان و شهرستانهای تابعه برگزار میگردد .

مدیر کل زندانهای استان از هم وطنان عزیز خواست تا با مشارکت در این امر خداپسندانه زمینه آزادی تعدای از هم وطنان مان را که به دلیل مشکل مالی در زندان هستند را فراهم آورند.

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*