مدیر کل زندانهای خراسان جنوبی با فرماندار شهرستان بیرجند دیدار و گفتگو کرد

به گزارش روابط عمومی زندانهای خراسان جنوبی علی هاشمی مدیر کل زندانهای استان با ناصری فرماندار بیرجند دیدار و گفتگو کرد .

مدیر کل زندانهای استان در این دیدار گفت :کاهش هدفمند جمعیت کیفری اولین اولویت سازمان زندانهاست که در این راستا مددکاران و مسئولین دفاتر قضائی تمام تلاش خود را به کار میگیرند تا با تعامل با دستگاه قضائی مشکلات قضائی زندانیان را مرتفع کنند .

هاشمی افزود: توسعه و بهسازی فضای نگهداری زندانیان نیز دومین اولویت سازمان زندانهاست چرا که با توسعه و بهسازی فضای نگهداری زندانیان زمینه اجرای برنامه های اصلاحی و تربیتی با کیفیت فراهم می شود.

مدیر کل زندانهای استان اشتغال و حرفه آموزی را برای بازگشت عزتمندانه زندانیان مهم و ضروری خواند و گفت:دوره های آموزشی اشتغال و حرفه آموزی بر اساس نیاز بازار در زندانهای استان با همکاری فنی و حرفه ای و جهاد کشاورزی و میراث فرهنگی برگزار میگردد تا با مهارتی که زندانیان از حضور در این دوره ها بدست می آورند پس از آزادی بتوانند صاحب شغل شوند .

وی افزود : زندانیان آزاد شده توسط دفتر امور خدمات اجتماعی و مراقبت بعد از خروج به بانکهای عامل جهت دریافت وام خود اشتغالی معرفی می شوند .

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*