مدیر کل زندانهای خراسان جنوبی : ارتقاء سطح سلامت زندانیان با استفاده از برنامه های آموزشی و پیشگیری

به گزارش روابط عمومی زندانهای خراسان جنوبی به منظور ارائه  خدمات مطلوبتر زندانبانی کارگروه کمیته بهداشت و درمان  زندانهای استان برگزار شد.

مدیر کل زندانهای خراسان جنوبی در ابتدای این جلسه با قدردانی از اقدامات موثر این کمیته در طی سال ۹۷ گفت:برنامه ریزی برای ارتقاء سطح سلامت زندانیان یکی از مهمترین وظایف کمیته بهداشت و درمان است که باید به دقت اجرایی شود .

هاشمی با بیان اینکه پیشگیری بر درمان اولویت دارد افزود :آموزش در راستای پیشگیری از بیماریها می تواند هزینه های درمان را کاهش دهد و باعث ارتقاء سطح سلامت زندانیان شود.

مدیر کل زندانهای استان در ادامه گفت : یکی از مباحث مهم ، مقوله بهداشت و درمان است که در مجموعه زندانهای خراسان جنوبی با رویکرد علمی و عملی به آن توجه جدی شده است .

وی با اشاره به اهمیت بحث ورزش در ارتقاء سطح سلامت زندانیان گفت : ورزش های همگانی باید توسعه یابد چرا که یکی از مهمترین مولفه های ارتقاء سلامت جسم و روح انسان  است .

گفتنی است در این جلسه اعضاء نقطه نظرات خود را در خصوص توسعه برنامه های بهداشت و درمان در سطح زندانهای استان ارائه کردند که مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت .

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*