مدیر کل زندانهای خراسان جنوبی:نماز چراغ راهی است که انسان را به سوی سعادت رهنمون میکند

به گزارش روابط عمومی زندانها و اقدامات تامینی و تربیتی خراسان جنوبی جلسه ستاد اقامه نماز زندانهای استان با حضور هاشمی مدیر کل زندانها و بهدانی مسئول گروه ارزیابی ستاد اقامه نماز برگزار شد .

مدیر کل زندانهای استان در این جلسه ضمن تاکید بر اهمیت نماز جماعت گفت:طبق ارزیابی به عمل آمده از فعالیتهای اقامه نماز در زندانهای استان اداره کل زندانهای استان موفق شد از ۱۰۰۰ امتیاز ممکن هزار امتیاز کسب نماید و برای ششمین سال متوالی عنوان دستگاه برتر در اقامه نماز شد .

وی افزود :نماز چراغ راهی است که انسان را به سوی سعادت رهنمون میکند و لذا نباید لحظه ای از نماز و برنامه های نماز غافل شویم چرا که نماز محور برنامه های اصلاحی و تربیتی است .

هاشمی افزود :نهادینه کردن فرهنگ اقامه نماز در بین زندانیان از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است و باید طوری فرهنگ سازی شود که زندانیان با شور و شوق در نماز جماعت شرکت کنند .

عضو شورای قضائی استان گفت:برگزاری مسابقات با موضوع نماز یکی از راهکارهایی است که میتواند باعث شود فرهنگ نماز در بین زندانیان نهادینه شود و لذا باید با برنامه ریزی اصولی بهترین مسابقات با موضوع نماز را برنامه ریزی و اجرا کنیم .

مدیر کل زندانهای استان خراسان جنوبی گفت: الحمدلله در زندانهای استان زیرساخت های لازم برای اجرای برنامه های نماز فراهم است و باید از این امکانات برای اجرای برنامه های نماز به بهترین نحو ممکن استفاده کنیم .

گفتنی است اعضاء جلسه نقطه نظرات خود در در زمینه اجرای برنامه های نماز مطرح کردن که مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت .

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*