مدیر کل زندانهای خراسان جنوبی:غنی سازی اوقات فراغت نقش مهمی در کاهش آسیب های اجتماعی دارد

به گزارش روابط عمومی زندانهای استان خراسان جنوبی مدیر کل زندانهای استان در جلسه کنترل وکاهش آسیب های اجتماعی زندانهای استان گفت :غنی سازی اوقات فراغت زندانیان و خانواده آنها نقش بسیار مهمی در کاهش آسیبهای اجتماعی دارد .

مدیر کل زندانهای استان گفت:اشتغالزایی یکی از مهمترین برنامه هایی است که می تواند نقش بسیار مهمی در کاهش آسیب های اجتماعی ایفا کند.

هاشمی ضمن تاکید بر اهمیت برنامه های فرهنگی ، هنری و ورزشی به نقش ورزش درارتقاء سطح سلامت زندانیاناشاره کرد و افزود : ورزش علاوه بر غنی سازی اوقات فراغت زندانیان و خانواده انها می تواند سهم بزرگی در ارتقاء سطح سلامت زندانیان داشته باشد .

عضو شورای قضائی استان گفت : رسیدگی به امورات رفاهی زندانیان و خانواده آنها یکی دیگر از مهمترین برنامه هایی است که میتواند در کنترل و کاهش آسیب های اجتماعی نقش مهمی ایفا نماید.

مدیر کل زندانهای استان خراسان جنوبی با تاکید بر اجرای برنامه های شاد هنری در زندانها و برای خانواده آنها گفت : برنامه های هنری شاد روحیه زندانیان و خانواده آنها را شاداب میکند و لیکن باید این برنامه ها با جدیت برای زندانیان در زندانها و برای خانواده آنها از طریق انجمن های حمایت اجرایی شود .

گفتنی است در این جلسه اعضا طرح های پیشنهادی خود را در خصوص اجرای طرح غنی سازی اوقات فراغت فرزندان زندانیان و مددجویان کانون اصلاح و تربیت ارائه نمودند که مورد بررسی قرار گرفت .

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*