مدیر کل زندانهای خراسان جنوبی:تامین امنیت پایدار مهمترین و اصلی ترین برنامه در زندان است

به گزارش روابط عمومی زندان مرکزی بیرجند به مناسبت هفته نیروی انتظامی در راستای  تقدیر و تجلیل از سربازان وظیفه ، جلسه پرسش و پاسخ باحضور مدیر کل زندانهای استان در محل نماز خانه پرسنل برگزار گردید .

هاشمی مدیر کل زندانهای استان  ضمن پاسخگویی به مسائل مطرح شده، سربازان را امانت های سازمان خواند و در ادامه گفت: آگاهی بخشی از مخاطرات در کمین باید جزو برنامه هایی باشد که در طول سال و به صورت مستمر برای سربازان به مرحله اجراء درآید و به جهت تقویت روحیه  خدمتی سربازان، اردوهای تفریحی سیاحتی و زیارتی برپا گردد.

مدیر کل زندانهای استان تامین امنیت را اولین و مهمترین برنامه زندانهای استان عنوان کرد و افزود : بدون تامین امنیت اجرای دیگر برنامه ها امکان پذیر نخواهد بود .
سرهنگ آذرمی فرمانده یگان حفاظت زندانهای استان ابتدا به  تشریح برنامه های گرامیداشت روز سرباز در هفته نیروی انتظامی پرداخت و بر اجرای مستمر اینگونه برنامه ها در طول سال تاکید نمود.
پاسیار نبی سورگی فرمانده واحد یگان حفاظت زندان مرکزی نیز گفت : یکی از برنامه های مستمر برای سربازان که در مناسبت ها و ایام خاص میتوان بیشتر به آن پرداخت برگزاری جلسات پرسش و پاسخ می باشد تا سربازان نیز بتوانند مسائل و مشکلات خود را بطور مستقیم با مسئولین در میان بگذارند.
در پایان مراسم ، از سربازان نمونه و ساعی و سربازانی که در مسابقات قرآنی موفق به کسب مقام برتر شده بودند با اهداء لوح تقدیر و هدایای ارزنده تجلیل شد.
درحاشیه این نشست مدیر کل زندانهای استان و هیات همراه از نمایشگاه عفاف و حجاب که در محل سالن ملاقات برپا گردیده بود بازدید نمودند.

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*