مدیر کل زندانهای خراسان جنوبی:آزادی ۹ نفر از زندانیان جرایم غیر عمد

به گزارش روابط عمومی زندانهای خراسان جنوبی،علی هاشمی مدیر کل زندانها، دبیر و عضو هیأت امناء ستاددیه استان درجلسه هم اندیشی با خیرین و یاوران ستاددیه استان ضمن ارائه گزارشی از تعداد آزادی زندانیان جرائم غیر عمد در سال گذشته اظهار داشت: جشن گلریزان امسال ۳۰ اردبیهشت در تالار ماهان برگزار می شود و از شما خیرین و نیک اندیشان تقاضا داریم با ارائه راهکار ها ، انتقادات و پیشنهاد ها ما را در برگزاری هر چه بهتر این مراسم یاری نمائید.

علی هاشمی افزود : سال گذشته با کمک های مردمی به ستاد دیه و گذشت شکات ۱۳۵ نفر از زندانیان جرایم غیر عمد با بدهی حدود ۱۶ میلیارد تومان از زندانهای استان آزاد شدند و به آغوش گرم خانواده بازگشتند .

وی بیان کرد: از ابتدای سال ۹۸ نیز تعداد ۹ نفر از زندانیان جرایم غیر عمد با بدهی حدود یک میلیارد تومان با کمک های مردمی از زندانهای استان آزاد شدند که باز هم شکات عزیز ۷۰۰میلیون تومان از طلب خود را گذشت کردند .

عبدالهی رئیس دادگاه های عمومی و انقلاب بیرجند هم گفت: انجام کارها اگر همراه با تعهد باشد، تاثیرگذاری آن در جامعه بیشتر است همچنین باید تلاش کنیم فرهنگ صلح و سازش را در جامعه نهادینه کنیم .

به گفته «عبداللهی»، افرادی به دلیل بدهی به بانک ها به زندان می افتند و در مدتی که در زندان هستند بدهی آن ها سنگین تر می شود بنابراین باید مدیران بانک ها فکری برای این موضوع بردارند.

در پایان خیران حاضر در جلسه به ارائه  پیشنهادات در خصوص با شکوه تربرگزار شدن جشن گلریزان برای آزادی زندانیان جرائم غیر عمد پرداختند.

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*