دیدار با مدیر کل تعاون کار و رفاه اجتماعی
دیدار با مدیر کل تعاون کار و رفاه اجتماعی

مدیر کل زندانهای استان در دیدار با مدیر کل تعاون کار و رفاه اجتماعی :۳۰۰۰گواهینامه آموزش حرفه اموزی در سال ۹۶ در زندانهای استان صادر شده است

مدیر کل زندانهای استان خراسان جنوبی در دیدار با مدیر کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان گفت : سال ۹۶ در زندانهای استان ۳۰۰۰ گواهینامه آموزش حرفه آموزی برای زندانیان شرکت کننده صادر شده است

به گزارش روابط عمومی زندانهای استان در راستای تعامل با دستگاههای اجرایی استان و در جهت توسعه اشتغال زندانیان علی هاشمی مدیر کل زندانها با اشرفی سرپرست اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی دیدار و گفتگو کرد .

مدیر کل زندانهای استان گفت : به زندانیان ازاد شده تا مبلغ ۲۰۰میلیون ریال وام خود اشتغالی پرداخت می شود و تا حصول نتیجه نیز نظارت می شود .

علی هاشمی تصریح کرد: بازگشت مجدد زندانیانی که وام خود اشتغالی دریافت کرده اند به زندان صفر است .

مدیر کل زندانهای استان گفت:خانواده زندانیان از اقشار آسیب پذیر جامعه هستند و در راستای حمایت از این قشر آسیب پذیر انجمن های حمایت ۱۳۰۰ خانواده را تحت پوشش دارند .

اسماعیل زاده مدیر عامل انجمن حمایت از زندانیان نیز گفت : سالانه برای ۱۰۰خانواده زندانیان شغل ایجاد میکنیم و در این راستا نیازمند کمک همه دستگاههای دولتی هستیم.

وی افزود:در زمینه فروش محصولات تولیدی  نیز خانواده زندانیان را حمایت میکنیم .

اشرفی سرپرست اداره کل تعاون ،کار و رفاه اجتماعی گفت :در بحث اشتغال خانواده های روستائی وام خود اشتغالی پرداخت می کنیم و در این زمینه میتوانیم با اداره کل زندانهای استان همکاری کنیم .

وی افزود :کارشناسان اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی آمادگی آموزش زندانیان و خانواده انها را در زمینه های شغلی دارند.

دیدار با مدیر کل تعاون کار و رفاه اجتماعی

دیدار با مدیر کل تعاون کار و رفاه اجتماعی

 

 

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*