مدیر کل زندانهای استان در بازدید از کانون اصلاح و تربیت :انسان اشرف مخلوقات است و می تواند اشتباهات خود را جبران کند

به گزارش روابط عمومی کانون اصلاح و تربیت بیرجند مدیر کل زندانهای استان خراسان جنوبی به همراه سرهنگ قنبریان فرمانده یگان حفاظت زندانهای استان از کانون بازدید کردند.

مدیر کل زندانهای استان در استانه سال جدید گفت : در سال ۹۷ برنامه های فرهنگی و تربیتی با هدف اصلاح رفتار زندانیان با کیفیت بهتری ادامه خواهد داشت .

علی هاشمی در جمع مددجویان ضمن تبریک پیشاپیش فرارسیدن سال نو و آرزوی سالی سرشار از موفقیت اظهار کرد: در زندگی باید به ورزش اهمیت بیشتری دهید زیرا این امر مهم ارتباط مستقیم با سلامتی دارد و با ورزش از لغزش‌ها و افکار منفی در امان خواهید بود.

وی افزود: در میان مددجویان نوجوان استعداد هایی نهفته است که میتوان با آموزش صحیح ، این استعداد های بالقوه را به بالفعل تبدیل کرد.

مدیر کل زندانهای استان از زندانیان کانون اصلاح و تربیت خواست : با شرکت فعال در برنامه های فرهنگی و تربیتی و مشاوره ای برنامه ریزی شده خود را برای زندگی سرشار از موفقیت در جامعه آماده کنند تا پس از آزادی فردی مفید برای جامعه باشند .

هاشمی گفت : انسان اشرف مخلوقات خداوند است و می تواند راه درست را انتخاب کند و با انتخاب راه درست اشتباهات خود را جبران نماید .

وی با بیان اینکه خداوند در قرآن مهربانی با یکدیر را مورد تاکید قرار داده است تصریح کرد: باید با مهربانی به همدیگر زندگی سرشار از شادی و خوشحالی را پایه ریزی نماییم .

 

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*