مدیر کل زندانهای استان خراسان جنوبی در جلسه شورای اداری : توسعه فن آوری اطلاعات کاهش هزینه ها و سهولت درانجام کار را در پی دارد

شورای اداری زندانهای استان خراسان جنوبی با حضور مدیر کل زندانهای استان برگزار شد .

به گزارش روابط عمومی زندانهای استان خراسان جنوبی مدیر کل زندانهای استان در جلسه شورای اداری گفت: توسعه فن آوری اطلاعات کاهش هزینه ها و سهولت درانجام کار را در پی دارد.

وی افزود : به روز رسانی اطلاعات در سامانه های نرم افزاری سازمان بسیار مهم است  و باید به دقت انجام شود چرا که اطلاعات به روز و صحیح نقش مهمی در مدیریت و تصمیم گیری اصولی دارد .

هاشمی تصریح کرد : کارکنان سرمایه های اصلی سازمان هستند و نیازمند صیانت هستند و برای این کار نیاز به آموزش مستمرمی باشد.

مدیر کل زندانهای استان با اشاره به اهمیت جایگاه پژوهش در سازمان ها گفت :پژوهش میتواند نقش بسیار مهمی در سهولت انجام امور خصوصا زندانبانی اسلامی داشته باشد.

وی گفت : یکی از مهمترین کارهایی که در اداره کل زندانهای استان انجام شده است پیگیری اسناد مالکیت اموال غیر منقول اداره کل زندانهای استان است که این اسناد با پیگیری های لازم به صورت تک برگ صادر شده است .

هاشمی خاطر نشان کرد : ورزش نقش بسیار مهمی در غنی سازی اوقات فراغت زندانیان دارد و همچنین از فقر حرکتی زندانیان پیشگیری می کند. لذا باید جلسات شورای ورزش به موقع برگزار گردد و روسای زندانها نیز با تعامل با ادارات ورزش و جوانان شهرستان زمینه توسعه ورزش در زندانها را فراهم کنند .

وی به موضوع عفو محکومین اشاره کرد و افزود: موضوع عفو زندانیان بسیار موضوع مهمی است و باید در این زمینه روسای زندانها زندانیانی که شرایط عفو را دارا هستند و در برنامه های اصلاحی و تربیتی به صورت مستمر شرکت میکنند را به کمیسیون عفو استان معرفی و تا حصول نتیجه پیگیری کنند .

مدیر کل زندانهای استان به بحث سربازان وظیفه اشاره کرد و افزود: سربازان وظیفه نقش بسیار مهمی در تامین امنیت در زندانها دارند و لذا باید در زمینه رفاهی کارکنان وظیفه تلاشی مضاعف شود .

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*