مدیر کل زندانهای استان خراسان جنوبی در دیدار با فرماندار نهبندان : اجرای پروژه آبرسانی به زندان نهبندان عزم جدی مسئولان شهرستان رامی طلبد

به گزارش روابط عمومی زندانهای استان خراسان جنوبی مدیر کل زندانهای استان با کریمان خراسان فرماندار شهرستان نهبندان دیدار و گفتگو کرد .

مدیر کل زندانهای استان در این دیدار از تصویب اعتبار ۳ میلیارد ریالی فرماندار نهبندان به پروژه آبرسانی به زندان نهبندان تشکر کرد و افزود : پروژه ابرسانی به زندان نهبندان از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است و لذا باید دستگاههای مسئول در این زمینه با اداره کل زندانهای استان همکاری کنند .

هاشمی موضوع سیستم دفع فاضلاب زندان نهبندان را مطرح کرد و خواستار تامین اعتبار لازم جهت اجرای سیستم فاضلاب شد تا از نظر زیست محیطی مشکلی در منطقه به وجود نیاید که فرماندار نهبندان در این زمینه قول مساعد داد.

وی افزود : زندان محیطی امنیتی است وارتقاء امنیت در زندان منجر به ارتقاء امنیت در جامعه است .

هاشمی با تقدیر از دادستان شهرستان نهبندان در خصوص صدور مجوز حرفه آموزی زندانیان نهبندان در مرکز فنی و حرفه ای شهرستان نهبندان گفت : اشتغال و حرفه آموزی زندانیان نقش بسیار مهمی در ارتقاء سطح امنیت پایدار در زندانها دارد .

کریمان خراسانی فرماندار شهرستان نهبندان با اشاره به اهمیت پروژه ابرسانی به زندان نهبندان گفت : تمام سعی و تلاش مسئولان شهرستان بر اجرای پروژه آبرسانی به زندان نهبندان است و در زمینه آماده همکاری هستیم .

وی افزود : امیدواریم روزی برسد که در نظام مقدس جمهوری اسلامی زندانی نداشته باشیم و همه با هم در آبادانی ایران عزیز بکوشیم .

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*