مدیر کل زندانهای استان خراسان جنوبی : در مرحله اول کمک های مردمی برنامه ماه عسل ۲۹ نفر از زندانیان جرایم غیر عمد استان از زندان آزاد و به آغوش گرم خانواده بازگشتند

   به گزارش روابط عمومی زندانهای استان خراسان جنوبی مدیر کل زندانهای استان گفت : در مرحله اول کمک های مردمی برنامه ماه عسل ۲۹ نفر از زندانیان جرایم غیر عمد استان از زندان آزاد و به آغوش گرم خانواده بازگشتند.

وی ادامه داد :کل مبلغ بدهی این افراد ۳۲میلیارد و ۱۵۷ میلیون و۸۳۳ هزارو۴۱۹ ریال بوده است.

هاشمی افزود : که از این مبلغ ۲۶ میلیارد و ۹۸۹ میلیون و۳۵۹ هزار و۸۲۷ ریال شکات پرونده ها گذشت کردند که اگر گذشت آنها نبود زمینه آزادی این افراد فراهم نمی شدلذا بیشترین نقش را در آزادی ۲۹ نفر از زندانیان رابعد از کمک خیرین بزرگوار داشته اند که جا دارد به دلیل این گذشت عزتمندانه از آنها  قدر دانی وتشکر کنم .

مدیر کل زندانهای استان گفت : ۴ میلیارد و ۷۲۰ میلیون ریال از محل کمک های مرحله اول برنامه ماه عسل برای آزادی این زندانیان هزینه شده است که باید از مردم نوع دوست کشور تشکر و قدر دانی کنم .

هاشمی ادامه داد :مابقی از محل سایر کمک های مردمی برای آزادی این افراد از طریق ستاد دیه پرداخت شده است.  

وی افزود:کمترین مبلغ کمک شده برای آزادی زندانیان در این مرحله مبلغ ۳۹ میلیون ریال بوده و بیشترین مبلغ کمک شده ۵۲۰ میلیون ریال بوده است .

مدیر کل زندانهای استان اظهار امید واری کرد در ادامه روند آزادی زندانیان با کمک های مردمی برنامه ماه عسل تعداد زندانیان آزاد شده به حدود۶۰ نفر برسد.

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*