مدیر کل زندانهای استان خراسان جنوبی با سردار شجاع فرمانده انتظامی و نظافت مدیر کل پدافند غیر عامل استانداری دیدار و گفتگو کرد

به گزارش روابط عمومی زندانهای استان خراسان جنوبی در راستای برنامه های امنیتی و پدافند غیر عامل  مدیر کل زندانهای استان در دیدار هایی جداگانه با سردار شجاع فرمانده انتظامی استان و نظافت مدیر کل پدافند غیر عامل استانداری خراسان جنوبی دیدار و گفتگو کرد.

مدیر کل زندانهای استان  در دیدار با فرمانده انتظامی استان از مساعدت های نیروی انتظامی در راستای اجرای برنامه های آموزشی و اجرای مانور های مشترک امنیتی در زندانهای  استان تقدیر و تشکر کرد .

وی همچنین در دیدار با نظافت مدیر کل پدافند غیر عامل استانداری خراسان جنوبی گفت : اجرای پدافند غیر عامل در هر زمان و هر مکان بسیار ضروری است و زندانها با توجه به اینکه  همیشه در معرض اتفاق است باید اقدامات پدافند غیر عامل به بهترین شکل ممکن اجرایی گردد .

هاشمی از اختصاص اعتبارات  ۸۰۰ میلیون ریالی که در سال ۹۶ به زندانهای استان در خصوص اجرای پدافند غیر عامل اختصاص یافت تشکر کرد و افزود : اجرای پدافند غیر عامل به منزله سدی است که میتواند از بسیاری از خطاهای انسانی پیشگیری کرده و کارکنان را در محیط زندان که محیطی پر استرس و سختی کار آن بسیار بالاست حفظ نماید.

نظافت نیز در این دیدار از تعامل بسیار خوب مدیر کل زندانهای استان با پدافند غیر عامل استانداری تشکر کرد و افزود : آمادگی لازم را در خصوص برگزاری دوره های آموزشی و همچنین اجرای برنامه های پدافند غیر عامل در زندانهای استان داریم .

وی از پدافند غیر عامل به عنوان بازدارنده عوامل انسانی در حادثه ها یاد کرد و افزود: اجرای پدافند غیر عامل باید با جدیت در استان پیگیری شود .

 

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*