شورای اداری زندانهای استان خراسان جنوبی
شورای اداری زندانهای استان خراسان جنوبی

مدیر کل زندانهای استان خراسان جنوبی : آمار و اطلاعات دقیق زمینه ساز تصمیم گیری صحیح و اصولی

شورای اداری زندانهای استان خراسان جنوبی با حضور مدیر کل زندانهای استان برگزار شد .

به گزارش روابط عمومی زندانهای استان خراسان جنوبی علی هاشمی مدیر کل زندانهای استان در این جلسه ضمن تاکید بر اهمیت صرفه جویی در مصرف انرژی گفت : صرفه جویی وظیفه ای عمومی است که باید به مصرف بهینه هزینه های مصرف را کاهش داد .

وی افزود : هزینه های انرژی تا پایان سال ۹۶ پرداخت شده است و اداره کل زندانهای استان در زمینه انرژی بدهی ندارد.

مدیر کل زندانهای استان به اهمیت حمایت از خانواده زندانیان اشاره کرد و افزود : بانک اطلاعاتی قوی در این مورد می تواند زمینه حمایت از خانواده زندانیان را فراهم کند.

علی هاشمی گفت : همه نهاد ها باید در زمینه حمایت از خانواده زندانیان کمک کنند تا این امر مهم اجتماعی شود چرا که اگر از خانواده زندانیان حمایت نشود دچار آسیب های اجتماعی خواهند شد که این زمینه ساز ورود آنها به زندانها ست .

وی با اشاره به اینکه عمده زندانیان در هنگام ورود به زندان معتاد هستند تصریح کرد: دوره درمان بلا فاصله بعد از پذیرش زندانی آغاز می شود و ورودی های معتاد به کلینیک مثلثی جهت سم زدایی معرفی میشوند .

مدیر کل زندانهای استان امنیت پایدار را زمینه ساز شکوفایی برنامه های فرهنگی و دیگر برنامه ها خواند و افزود :اگر امنیت با مشکل مواجه شود هیچ کدام از برنامه های زندان قابلیت اجرا ندارد.

علی هاشمی گفت:آمار و اطلاعات دقیق زمینه ساز تصمیم گیری صحیح و اصولی است و لذا از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است .

مدیر کل زندانهای استان توجه به حقوق شهروندی را از مهمترین وظایف یک زندانبان برشمرد و خاطر نشان کرد : زندانیان امانتی هستند در دستان ما که باید زمینه بازگشت سعادتمندانه آنها به جامعه را فراهم کنیم .

وی افزود: خلاقیت و ایده های نو میتواند باعث خلق یک عملکرد فوق العاده و ویژه شود که همه باید در این زمینه تلاش کنند .

 

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*