مدیر کل زندانهای استان خراسان جنوبی:مشاوره مذهبی و روان درمانی در کانون اصلاح و تربیت بسیار مهم است

مدیرکل زندان‌های استان خراسان جنوبی در بازدیدی سرزده از کانون اصلاح و تربیت بیرجند به وضعیت مددجویان، پرسنل و نیروهای وظیفه رسیدگی کرد.

به گزارش روابط عمومی کانون اصلاح و تربیت بیرجند علی هاشمی مدیرکل زندان‌های استان بصورت سرزده از کانون اصلاح و تربیت بیرجند بازدید نمود.

مدیر کل زندانهای استان گفت : کانون اصلاح و تربیت محل نگهداری نوجوانان است که سن آنها اقتضای ارائه هر نوع آموزشی را می دهد لذا باید بیشتر به آموزش های مهارتهای اساسی زندگی و آموزه های دینی توجه شود .

وی افزود :برگزاری کلاسهای مشاوره برای زندانیان کانون باید در اولویت باشد چرا که این زندانیان بیشتر به مشاوره های مذهبی و روان درمانی هستند .

هاشمی در جمع پرسنل و نیروهای وظیفه با تاکید بر آمادگی همه جانبه مجموعه افزود: ما در فضایی در حال خدمت هستیم که هر لحظه میتواند بستر حوادثی باشد فلذا هوشیاری و آمادگی همه کارکنان باعث خواهد شد فضایی امن ،سالم و آرام بوجود آید.

مدیرکل زندان‌های استان اذعان داشت: کانون اصلاح و تربیت همانگونه که از نام آن مشخص است فضاو محیطی برای اصلاح وتربیت است و این امر در بستر نظم و دلسوزی مسئولین محقق خواهد شد.

علی هاشمی با اشاره به ضرورت هوشیاری و آمادگی نیروها افزود: فضای آرام کانون که حاصل تلاش رئیس و کارکنان خدوم هست نباید ما را از توجه به امورات مهم غافل کند.

وی در پایان از تلاشهای رئیس و پرسنل کانون اصلاح و تربیت  به جهت ایجاد فضایی با نشاط برای زندانیان تقدیر کرد

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*