مدیر کل زندانهای استان خراسان جنوبی:رعایت حقوق شهروندی یک اصل در نظام زندانبانی اسلامی است

مدیر کل زندانهای خراسان جنوبی از بازداشتگاه عمومی و زندان مرکزی بیرجند بازدید کرد .

به گزارش روابط عمومی زندانهای استان خراسان جنوبی علی هاشمی مدیر کل زندانهای استان با حضور در بازداشتگاه عمومی بیرجند با زندانیان دیدار و روند خدمات رسانی به زندانیان را بررسی کرد.

مدیر کل زندانهای استان در این بازدید با اشاره به اهمیت تکریم ارباب رجوع گفت : رعایت حقوق شهروندی یک اصل در نظام زندانبانی اسلامی است .

وی با حضور در خوابگاه زندانیان از نزدیک با زندانیان ملاقات و باآنها گفتگو و به سوالات آنها پاسخ داد .

هاشمی گفت : باز اجتماعی کردن زندانیان با اجرای صحیح برنامه های اصلاحی و تربیتی امکان پذیر است چرا که زیر ساخت های لازم برای اجرای برنامه های فرهنگی، آموزشی ،ورزشی ، اشتغال و حرفه آموزی در زندانهای استان فراهم است و همکاری بسیار خوبی بین اداره کل زندانهای استان و دستگاههای فرهنگی و مرکزفنی و حرفه ای استان و … برقرار شده است .

رئیس شورای فرهنگی منطقه ۱ زندانهای کشور خطاب به زندانیان گفت : اراده و همت والای شما نقش بسیار مهمی در اثر بخشی برنامه های اصلاحی و تربیتی دارد .

مدیر کل زندانهای استان با اشاره به اهمیت رفع مشکلات قضائی زندانیان گفت: مددکاران باید سنگ صبور زندانیان و محرم راز آنها باشند چرا که مددکار علاوه بررفع مشکلات قضائی زندانیان یک روانشناس است که  نقش بسیار مهمی در باز اجتماعی کردن زندانیان دارد .

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*