جشن حمایت شهرستان فردوس
جشن حمایت شهرستان فردوس

مدیر کل زندانهای استان خراسان جنوبی:حمایت از خانواده زندانیان آنها را در برابر آسیب های اجتماعی مصون نگه می دارد

به گزارش روابط عمومی زندانهاس استان خراسان جنوبی جشن حمایت در شهرستان فردوس برگزار شد .

مدیر کل زندانهای استان در این مراسم با تاکید بر اهمیت توجه به خانواده زندانیان گفت :حمایت از خانواده زندانیان از آسیب های اجتماعی که ممکن است گریبانگیر آنها شود پیشگیری میکند .

وی افزود : ۴۰ درصد از زندانیان استان تحت پوشش انجمن حمایت از زندانیان هستند که بالغ بر ۲ هزار و ۷۰۰ فرزند دارند که از نظر استعداد بسیار با استعداد هستند.

علی هاشمی گفت : انجمن های حمایت در سه بحث پیشگیری از اعتیاد ،جلوگیری از طلاق ،آموزش مهارتهای زندگی به خانواده زندانیان ارائه خدمات می دهد.

وی خطاب به خیران شهرستان فردوس گفت : کمک به کسانی که از آسیب پذیرترین اقشار جامعه هستند نوعی عبادت است .

مدیر کل زندانهای استان تصریح کرد : ۲۶ نفر روحانی درزندانهای استان خراسان جنوبی برای اصلاح و تربیت زندانیان مشغول به کارند و ۳ وعده نماز را به جماعت قرائت میکنند که در ۵ سال گذشته همیشه اداره کل زندانهای استان رتبه برتر را کسب کرده است .

وی افزود:با اجرای طرح مشوق های قرآنی در زندانهای استان موفق شدیم حافظان قرآن را از ۵۰ به بیش از ۹۰۰ نفر افزایش دهیم که از یک جزء تا ۳۰ جزء قرآن را حفظ کردند .

وی افزود :سال گذشته ۵۰۰ میلیون تومان از طرف سازمان زندانها به انجمن های حمایت از زندانیان استان خراسان جنوبی تخصیص یافت که از دکتر جهانگیر رئیس سازمان زندانها تقدیر و تشکر میکنم .

جشن حمایت شهرستان فردوس

جشن حمایت شهرستان فردوس

جشن حمایت شهرستان فردوس

جشن حمایت شهرستان فردوس

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*