مدیر کل زندانهای استان با معاون استاندار و رئیس سازمان قضائی نیروهای مسلح خراسان جنوبی دیدار و گفتگو کرد

به گزارش روابط عمومی زندانهای استان خراسان جنوبی هاشمی مدیر کل زندانها با علوی مقدم معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار خراسان جنوبی دیدار و گفتگو کرد .

مدیر کل زندانهای استان ضمن ارائه گزارشی از فعالیتهای عمرانی در زندانهای استان گفت : ساختمان جدید اداره کل با پیشرفت ۳۰ درصد نیازمند اختصاص اعتبارات عمرانی است که امیدواریم در سال ۹۷ این اعتبارات تامین شود تا بتوانیم این ساختمان را به بهره برداری برسانیم.

علوی مقدم معاون استاندار خراسان جنوبی نیز در این دیدار برای اختصاص اعتبارات لازم برای این پروژه  قول مساعد داد .

مدیر کل زندانهای استان خراسان جنوبی همچنین در دیدار با محمد پور رئیس سازمان قضائی نیروهای مسلح استان و جلوه گر دادستان نظامی نیز با اشاره آزادی ۶۰ نفر از زندانیان استان از طریق کمک های مردمی برنامه ماه عسل گفت: مبلغ ۹۴۴ میلیون تومان به اداره کل زندانهای استان خراسان جنوبی اختصاص یافت که برش سازمان زندانها آزادی ۵۹ نفر از زندانیان با کمک این مبلغ بود،اما این اداره کل با تلاش و همت مددکاران و کارکنان دفاتر قضائی و گذشت شکات تعداد ۶۰ نفر از زندانیان را آزاد کرد.

وی افزود : هدف غایی سازمان زندانها اصلاح و تربیت زندانیان است و در این راستا زمینه تحصیل ،حرفه آموزی ،ورزش و امورات رفاهی زندانیان به صورت کاملا رایگان فراهم است.

محمد پور رئیس سازمان قضائی نیروهای مسلح استان نیز ضمن تقدیر و تشکر از مساعی صورت گرفته در زندانهای استان گفت : مدیریت زندان کاری بسیار سخت است .

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*