مددکاران زندانهای خراسان جنوبی ۹۱ مورد گذشت شاکی در سه ماهه نخست سال اخذ کردند

جلسه هم اندیشی مددکاران زندانهای استان خراسان جنوبی با حضور علی هاشمی مدیر کل زندانها برگزار شد .

به گزارش روابط عمومی زندانهای خراسان جنوبی علی هاشمی مدیر کل زندانهای استان در جلسه هم اندیشی با مددکاران زندانهای استان گفت : مددکاری اجتماعی کار حرفه ای است که به زندانیان کمک میکند تا وضعیت رفتاری ،اجتماعی خود را ارتقاء بخشند و هدف آن کمک به زندانیان در توسعه مهارت های فردی و اجتماعی است.

وی انجام مشاوره به زندانیان در خصوص بازاجتماعی کردن آنها را از وظایف مهم مددکاری برشمرد و افزود :مددکار یک مشاور بسیار خوب است تا آرامش را به زندانیان هدیه دهد تا به خود باوری برسند و رفتار های غلط خود را رها کرده و در مسیر درست قرار بگیرند .

هاشمی خاطر نشان کرد : مددکاران خراسان جنوبی ۹۱ مورد رضایت شاکی در سه ماهه نخست سال ۹۸ اخذ کردند.

مدیر کل زندانهای استان گفت : برگزاری ۱۵۱ مورد جلسات صلح و سازش و آزادی ۶۷ نفر از زندانیان جرایم مالی با تلاش مددکاران زندانهای استان در سه ماهه نخست انجام شده است.

مدیر کل زندانهای استان با اشاره به اهداف والای مددکاری گفت : یک مددکار باید خود را وقف خدمت به زندانیان کند تا زندانیان به او اعتماد کنند و مشکلات خود را به راحتی با او در میان بگذارند .

گفتنی است در ابتدای این جلسه الوندی رئیس مرکز خدمات اجتماعی و مراقبت بعد از خروج زندانهای استان گزارشی از عملکرد واحد مددکاری در سه ماهه نخست سال ارائه کرد، و مددکاران نیز طی سخنانی مشکلات و پیشنهادات حوزه کاری خود را مطرح کردند که مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت.

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*