محمد رضا زنگویی در جمع پرسنل زندان نهبندان: توجه به دستورالعمل ها و استفاده از تجربیات در امر زندانبانی از راهبردهای اساسی در پیشبرد اهداف سازمانی است

به گزارش مسئول روابط عمومی اداره زندان نهبندان جلسه هفتگی زنگویی  سرپرست زندان  با حضور کلیه پرسنل و سربازان وظیفه در محل نمازخانه این مرکزبرگزار شد .

در این نشست دوستانه زنگویی ضمن اشاره به مصوبات شورای اداری استان توجه به سلامت جسمی ، روحی و روانی زندانیان ، بهداشت محیط و اهتمام در رسیدگی به زندانیان جدیدالورود را از کلیه همکاران خواستار شد  .

وی درادامه توجه به دستورالعمل ها و استفاده از تجربیات یکدیگررا در امر زندانبانی از راهبردهای اساسی در پیشبرد اهداف سازمان خواند و افزود ؛ کلیه پرسنل اعم از کادر و وظیفه در راستای اهداف سازمانی موظف به ارائه خدمات به زندانیان می باشند و کوتاهی در این امر به پیکره زندان صدمات جبران ناپذیری وارد می نماید پس کلیه همکاران با وجدان کاری بالا و هوشیاری و دقت لازم در انجام وظایف سازمانی کوشا باشند  .

زنگویی با اشاره به مسائل اخلاقی می افزاید :  هر فرد با تمرین و  گرایش به معنویات و اخلاق مداری  می تواند روحیه خدمتی خود را تقویت نماید وآمادگی بیشتری برای  انجام خدمت به زندانیان در خود ایجاد کند .

در پایان از زحمات فرمانده سابق یگان حفاظت زندان  نهبندان سروان علی اسدی پور تقدیر بعمل آمد و سرپاسیار دوم ابوالفضل جهانزاده بعنوان جانشین فرمانده یگان حفاظت زندان نهبندان معرفی گردید .

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*