محمدعلی ضیائی فرد رئیس کانون اصلاح و تربیت بیرجند: ماه رمضان، ماه بهار قرآن است و بهترين اعمال در روزها و شب‌هاي اين ماه، قرائت قرآن است

به گزارش روابط عمومی کانون اصلاح و تربیت بیرجند، محفل جزء خوانی قرآن کریم از ابتدای ماه مبارک رمضان با حضور مددجویان و پرسنل کانون برگزار می‌گردد.

ضیائی فرد رئیس کانون اصلاح و تربیت بیرجند با بيان اينکه تلاوت قرآن در همه اوقات به ويژه ماه مبارک رمضان از فضيلت بسياري برخوردار است، افزود: سعادتمندي، باروري ايمان، استجابت دعا، نورانيت و افزودن خير و برکت در خانه، بخشش گناهان و رحمت خدا از مهم ترين فضائل تلاوت قرآن است.

وی گفت: تلاوت يک آيه در ماه رمضان برابر با ختم يک دوره قرآن کريم در ماه هاي ديگر سال است و اين نشان مي دهد که تلاوت قرآن در اين ماه از اهميت ويژه اي برخوردار است.

محمدعلی ضیائی فرد همچنین تصريح كرد؛ ماه رمضان، ماه بهار قرآن است و بهترين اعمال در روزها و شب‌هاي اين ماه، قرائت قرآن است.

رئیس کانون اصلاح و تربیت به تشريح برنامه های ماه مبارک رمضان در کانون پرداخت و اظهار کرد: یکی از برنامه‌هایی که هرساله از ابتدای ماه مبارک رمضان در کانون انجام می‌پذیرد قرائت یک جزء قرآن به صورت روزانه با حضور کلیه مددجویان و پرسنل می‌باشد.

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*