محفل بزرگ انس با قرآن کریم در کانون اصلاح و تربیت

به گزارش روابط عمومی کانون اصلاح و تربیت بیرجند، محفل انس با قرآن کریم با حضور اعضاء شورای قرآنی اداره کل زندانهای استان و کلیه پرسنل و مددجویان کانون برگزار شد.
محفل انس با قرآن کریم کانون اصلاح و تربیت بیرجند با حضور عباسی معاون سلامت، اصلاح و تربیت، رئیس اداره حفاظت و اطلاعات زندانهای استان و جمعی از پرسنل اداره کل زندانهای استان و رئیس و پرسنل و مددجویان کانون در نمازخانه آن مرکز برگزار گردید.

عباسی معاون سلامت، اصلاح و تربیت زندانهای استان فعالیت‌های قرآنی در زندان‌ها را ابزاری بسیار مؤثر برای بازاجتماعی کردن زندانیان دانست و عنوان کرد: یکی از بهترین راهکارها در کمک به بازگشت سعادتمندانه مددجویان به جامعه، استفاده از کلام الهی در برنامه‌های اصلاحی و تربیتی زندان‌ها است که خوشبختانه این مهم در مراکز اصلاحی و تربیتی استان به عنوان یک اصل همواره مورد توجه قرار گرفته است.
محمدعلی ضیائی فرد رئیس کانون اصلاح و تربیت بیرجند ضمن اشاره به اهمیت برنامه‌های قرآنی در اصلاح و تربیت مددجویان اظهار کرد؛ آموزش‌های قرآنی در کانون در اولویت برنامه ها قرار دارد و کلیه فعالیتهای فرهنگی در این مرکز با محوریت قرآن و نماز و سیره اهل بیت (ع) برنامه ریزی می شود.

یادآور می‌شود؛ در این محفل معنوی آیاتی از قرآن کریم توسط قاری برجسته استان وحید براتی قرائت گردید و شمیم عطر کلام الهی، فضای کانون را معطر کرد.

از دیگر برنامه‌های این جلسه اجرای سرود توسط گروه سرود مدجویان کانون بود که با همخوانی سرود انقلابی خاطرات ایام انقلاب را زنده کردند.

 

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*