فرماندار فردوس از کارگاههای حرفه آموزی و اشتغال زندان بازدید کرد

فرماندار فردوس از کارگاههای حرفه آموزی و اشتغال زندان بازدید کرد

به گزارش روابط عمومی اداره زندان شهرستان فردوس ، صبح امروز ابراهیمی فرماندار فردوس از کارگاههای حرفه آموزی و اشتغال زندان باردید کرد .

در این بازدید ابتدا علیرضا دهقانی رئیس زندان شهرستان فردوس توضیحاتی پیرامون وضعیت اشتغال زندانیان و حرفه آموزی ارائه داد .

وی افزود : کلاس های حرفه آموزی با همکاری مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان و کلاس های آموزش مهارتهای اساسی زندگی برگزار می شود و در شش ماهه اول سالجاری گواهینامه های حرفه آموزی و مهارتهای اساسی زندگی ویژه زندانیان صادر گردیده که قابل تقدیر است .

دهقانی همچنین از همکاری موسسه قرآنی نورالثقلین شهرستان فردوس که در برگزاری کلاس های قرآنی و صدور گواهینامه همکاری لازم را با زندان دارد ؛ قدردانی کرد .

سپس ابراهیمی فرماندار شهرستان فردوس با اشاره به این که اشتغال و حرفه آموزی نقش مهمی در کاهش آسیب دارد ، ابراز  امیدواری نمود بتوان با توسعه کارگاههایی از این قبیل ، به کاهش جرم کمک کرد .

این گزارش حاکی است ؛ موضوع جاده ارتباطی زندان نیز مطرح و مشکلات مربوطه توسط فرماندار فردوس بررسی گردید .

دهقانی رئیس زندان در این خصوص گفت : با توجه به این که مسیر زندان از جاده اصلی فردوس به مشهد می گذرد و برخی از خانواده های زندانیان در این مسیر مشکلاتی دارند ، لازم است توجه بیشتری به این مهم معطوف شود .

ابراهیمی فرماندار فردوس هم در این رابطه قول مساعد داد تا پس از  پیگیری و رایزنی لازم با مسئولین مربوطه موضوع جاده زندان بررسی شود .

در این جلسه علاوه بر فرماندار فردوس و مسئولین زندان ، مهندس عربی رئیس اداره راه وشهرسازی فردوس نیز حضور داشت .

IMG_6179 IMG_6188

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*