علی هاشمی مدیر کل :نیروی انسانی مهمترین سرمایه های سازمان هستند .

به گزارش روابط عمومی بازداشتگاه شهرستان بیرجند جلسه پرسش و پاسخ مدیر کل زندانهای استان با کارکنان زن برگزار شد .

علی هاشمی در این جلسه ضمن تاکید بر اهمیت نیروی انسانی گفت: نیروی انسانی مهمترین سرمایه های سازمان هستند و لذا باید حفظ شوند .

مدیر کل زندانهای استان افزود : امام سجاد (ع) سه خصلت را برای انسانهای مومن که او را از بلاها بدور می سازد را این گونه بر می شمرند «۱- کمک به نیازمندان ۲- رضایت پروردگار ۳- برطرف کردن عیوب از خود »

علی هاشمی تصریح کرد : زندانیان انسانهای نیازمند به کمک هستند که باید یک زندانبان تمام توان خود را در کمک به زندانیان بکار ببندد.

وی خاطر نشان کرد : انسانها بیشتر از زبان خود مورد آسیب قرار می گیرند و این زبان انسان است که می تواند او را سعادتمند و یا از مسیر مستقیم دور سازد .

مدیر کل زندانهای استان گفت :وقتی که اکنون از بسیاری از آسیب ها دور تر شده ایم نشان دهنده سیر صعودی ماست و این به همت و تلاش شما ست که در انجام وظایف خود کوتاهی نکرده اید و آنچه را که انجام می دهید برای رضای خداوند است .

هاشمی افزود : نقاط ضعف هم در هر مجموعه ای وجود دارد که بایستی با مشورت و بارش فکری آن را بر طرف کرد .

مدیر کل زندانهای استان گفت:مدیریت نیروی انسانی مهمترین اصل مدیریتی در یک سازمان است تا هر کس در جایی که استعداد انجام آن کار را دارد بکار گمارده شود تا کارها به بهترین نحو ممکن انجام شود .

وی خطاب به کارکنان افزود : حاشیه ها انسان را از انجام وظیفه درست دور می سازد و نباید در گیر حاشیه ها شد .

گفتنی است در ابتداء این جلسه حسین رضا خسروی بیژائم رئیس بازداشتگاه عمومی بیرجند گزارشی را ارائه نمود و همچنین کارکنان زن نیز سوالات خود را مطرح کردند که مدیر کل زندانهای استان به آنها پاسخ گفت .

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*