علی هاشمی در دیدار با حجت الاسلام عبادی نماینده مردم بیرجند درمجلس شورای اسلامی : از ابتدای سال ۹۶ تعداد ۹۱ نفر زندانی جرایم غیر عمد با کمک های ستاد دیه از زندان آزاد شدند

به گزارش روابط عمومی زندانهای استان خراسان جنوبی مدیر کل زندانها و اعضاء ستاد دیه استان با حجت الاسلام سید محمد باقر عبادی نماینده مردم بیرجند خوسف و درمیان در مجلس شورای اسلامی دیدار و گفتگو کردند .

سید محمد باقر عبادی در این دیدار گفت: انشاء الله زمانی برسد که آرمانهای انقلاب تحقق پیدا کرده و ما در ایران اسلامی زندانی نداشته باشیم .

نماینده مردم بیرجند، خوسف و درمیان در مجلس شورای اسلامی افزود: آزاد کردن یک نفر زندانی فوق العاده است و هنگامی که زندانی آزاد میشود و درکنار خانواده اش قرار میگیرد را نمیتوان وصف کرد ،لذا هر قدمی که برای آزادی زندانیان برداشته شود باقیات صالحات است .

علی هاشمی مدیر کل زندانهای استان در این دیدار ضمن تاکید بر نقش ستاد دیه در آزادی زندانیان جرایم غیر عمد گفت: هدف ستاد دیه کمک به آسیب دیده و آسیب رسان است.

وی افزود : از ابتدای سال ۹۶ تعداد ۹۱ نفر زندانی جرایم غیر عمد  با مبلغ ۷میلیاردو ۷۰۰ میلیون تومان که از این مبلغ ۲میلیارد و ۹۰۰میلیون تومان را شکات گذشت کردند و باقی از طریق تسهیلات بانکی و کمک های مردمی پرداخت شد تا این تعداد از زندانیان بتوانند به آغوش گرم خانواده بازگردند .

وی افزود بالغ ۱۲۰نفر زندانی جرایم غیر عمد در زندانهای استان تحمل حبس میکنند که برای آزادی آنها نیازمند کمک های مردمی هستیم .

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*