مدیر کل زندانهای خراسان جنوبی :برنامه ریزی اصولی باعث پویایی زندان و زندانیان میشود

به گزارش روابط عمومی بازداشتگاه بیرجند : جلسه پرسش وپاسخ مدیر کل زندانهای استان خراسان جنوبی با زندانیان اندرزگاه مردان برگزار شد و هاشمی مدیر کل زندانهای استان از نزدیک به مشکلات زندانیان رسیدگی کرد.
مدیرکل زندانهای استان خراسان جنوبی گفت : برنامه ریزی اصولی باعث پویایی زندان و زندانیان میشود، لذا اگر بخواهیم زندان پویا وسالمی داشته باشیم با یک مسئول و یک نفر امکانپذیر نیست باید همه زندانیان دست به دست یکدیگر و با مسولین زندان هم دل و با یک برنامه ریزی اصولی به نتیجه برسیم .
هاشمی افزود: ما طبق آیین نامه سازمان وظایفی داریم و باید کما فی السابق به وظایف خودمان جامه عمل بپوشیم.
وی خاطر نشان کرد: آنچکه در توان ما از بودجه واعتبارات باشد هیچ کوتاهی نخواهیم کرد و وظیفه خود میدانیم در راستای شعار سازمان یعنی اصلاح و تربیت مستمر تلاش کنیم اما مهمترین مولفه در زمینه ثمر بخش بودن برنامه های اصلاحی و تربیتی اراده و همت شماست که تعیین کننده است .
هاشمی با اشاره به اهمیت نماز جماعت گفت : ۲۵ نفر از بهترین روحانیون استان در زندانهای استان مشغول به انجام فعالیتهای فرهنگی و تربیتی از جمله اقامه نماز جماعت هستند و لذا تمام تلاش خود را در زمینه نهادینه کردن این امر مهم در زندان بکار میگیریم .

مدیر کل زندانهای استان ورزش را مایه نشاط و سلامتی دانست و افزود : در زندان ورزش از اهمیت ویژه ای برخوردار است و لذا حضور شما در برنامه های ورزشی ارتقاء سطح سلامتی شما را در پی دارد .

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*