عباسی معاون اداری مالی زندانهای استان از زندان نهبندان بازدید کرد

به گزارش مسئول روابط عمومی اداره زندان نهبندان ، عباسی معاون اداری مالی زندانهای استان در معیئت هیئت همراه همزمان با همایش نسیم مهر در زندان نهبندان نیز حضور پبدا کرد.

عباسی معاون اداری مالی زندانهای استان ضمن ابراز خرسندی از حضور در جمع زندانیان و تسلیت ایام شهادت مولای متقیان حضرت امام علی (ع) ، زندانیان را به استفاده از فرصت ها و لحظات گرانبهای عمر دعوت کرد و افزود: انسان با کسب تجربه و درس گرفتن از آن بزرگ می شود و خداوند در خلقت انسان ودر ذات او بدی را خلق نکرده است  که این زاییده ذهن و برداشت انسانهاست پس نگاه درست انسانها به یکدیگر نور و روشنایی را به ارمغان می آورد و غبار را از چهره انسان می زداید و بر ارزش آدمی می افزاید .

معاون اداری مالی زندانهای استان خاطر نشان ساخت: انسان خلیفه خداوند بر زمین است و استفاده از فرصت ها ، تجربیات وبرنامه های آموزشی زندان که منجر به احساس ارزشمندی می شود را به جمع حاضر توصیه کرد و افزود: انتقال تجربیات و آموزه ها به دیگر زندانیان و نشان دادن انتهای  راه که بن بست است را درخود تقویت کنند و به خداوند که همواره بهترین  راهها را به آدمی نشان می دهد متوسل شوند چرا که ایام ومناسبت ها بهانه ای هستند که انسان در احوال درونی خود تفکر کند و از خود شناسی به خداشناسی برسد و قرار گرفتن در جریان  خدا و رود زلال ماه مبارک است که انسان را به اقیانوس متصل می کند .

در پایان عباسی ضمن شنیدن مشکلات زندانیان و رسیدگی به امور آنان  یاد گرفتن زبان تشکر را به زندانیان یادآور شد و گفت ؛ خوشبختی همه چیز نیست ، استفاده از داشته هاست و رشد این ویژگی در انسان به بازشدن گره ها و مشکلات می انجامد .

محمد رضا زنگویی سرپرست زندان نهبندان نیز در جمع زندانیان ضمن تقدیر از حضور کلیه همکاران  استانی در جشن گلریزان  افزود :همایش نسیم مهر و جشن گلریزان  بمنظورفرهنگ سازی و جمع آوری کمکهای خیرین ، نیکوکاران و محسنین بر گزار شد.

وی با الهام از آیه ۳۲ سوره مائده  گفت:رسالت سازمان زندان ها این است کسی که یک نفس را زنده کند تمام بشریت را زنده کرده است واز خدمت رسانی بعنوان یک وظیفه برای هریک از کارکنان یاد کرد.

وی گفت :توجه به نیازها و رفع مشکلات  یکدیگر و تفکردر احوال خود ، تفکری که انسان را از خواب غفلت بیدار کند در ایام لیالی قدر بسیار سازنده است و انسان را به منبع لایزال الهی وصل می کندو در تغییر سرنوشت انسان موثر خواهد بود .

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*