شب نشینی مدیر کل زندانهای خراسان جنوبی با زندانیان کانون اصلاح و تربیت

مدیر کل زندانهای استان با حضور شبانه در کانون اصلاح و تربیت شهرستان بیرجند از این مرکز بازدید کرد .

به گزارش روابط عمومی زندانهای خراسان جنوبی علی هاشمی مدیر کل زندانهای استان با حضور شبانه در کانون اصلاح و تربیت بیرجند درجمع مددجویان کانون اصلاح و تربیت حاضر و از نزدیک با آنها ملاقات کرد .

مدیر کل زندانهای استان در جمع مددجویان کانون اصلاح و تربیت گفت : زندان فرصتی است که رفتار خود را تغییر دهید و با تلاش و همتی که می کنید در راه درست گام بردارید.

وی افزود :نماز انسان را در مسیر درست قرار میدهد و از زشتی و ناپاکی دور میکند لذا نماز مهمترین و با ارزش ترین گوهری است که در دسترس انسان است تا با تذهیب نفس با خدای قادر و توانا ارتباط برقرار کند .

هاشمی خاطر نشان کرد :ظرفیت های و امکانات فرهنگی و تربیتی زیادی در زندان برای شما فراهم شده است از این امکانات به خوبی استفاده کنید و خود را برای بازگشتی سعادتمندانه به جامعه آماده کنید .

عضو شورای قضائی استان گفت:اشتغال و حرفه آموزی نقش بسیار مهمی در بازگشت سعادتمندانه شما به جامعه دارد چرا که جامعه امروز به کارگران با مهارت نیازمند است.

گفتنی است در این نشست صمیمی شبانه مددجویان کانون اصلاح و تربیت سوالات خود را مطرح که مدیر کل زندانهای استان به آنها پاسخ گفت.

شایان ذکر است مدیر کل زندانهای استان با حضور در زندان مرکزی بیرجند به صورت شبانه از این زندان نیز بازدید کرد .

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*